Gorivo

Gorivo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Narode auto mi u zadnjih mozda mjesec dana trosi ko blentavo,treba mi 20km do Tuzle i Gracanice(to jest nekih 80km) i gledam hocul doci do kuce,a trosio je 5,5l na 100km! Savjeti???
 
Član
Ma kakav fiat,ne volim nikako talijane,moze Tipo proci,jer mi se uvijek svidjao izgled,ali fiat ko fiat,ma jock ;)
 
Član
ne znam kod mene je 1.2 pa trosi 7-8l/100km, a kad ga cepis oko 9l. bogami ako tvoj trosi 14l nesto ni kod tebe nije u redu. punto 1.4GT Turbo trosi 12l kad se cepi.
 
Član
Malo smo skrenuli s teme :) pitanje je bilo zasto moj auto trosi u zadnje grijeme vise nego prije???
 
Član
Outrage je napisao(la):
Malo smo skrenuli s teme :) pitanje je bilo zasto moj auto trosi u zadnje grijeme vise nego prije???

Navalio si ogromne tockove na njeg. :) Sam si priznao da se glupiras s njima, pa vjerovatno i malo vise gasujes. Mozda ti curi gorivo negdje, provjeri crijeva. Mozda ti riknuo termostat pa ti auto stalno pod saugom. Ima kamara toga jbg :) Obicno kad skoci tak dramaticno, kao u mene recimo, par je faktora, a ne samo jedan.
 
Član
ma sve ti utice na potrosnju. kod mene jaran kako je ugradio protocni lonac auto trosi za litar vise. pitam ga ja sto: kaze stanem na semaforu pa slusam kako auto radi. najvise ljudi zbog tog nekog slusanja ne razmislja da sa svakim pespotrebnim gasom auto trosi.
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
ma sve ti utice na potrosnju. kod mene jaran kako je ugradio protocni lonac auto trosi za litar vise. pitam ga ja sto: kaze stanem na semaforu pa slusam kako auto radi. najvise ljudi zbog tog nekog slusanja ne razmislja da sa svakim pespotrebnim gasom auto trosi.

Ma upravo. Izaziva te ga zaturiras, malo poslusas i tak :)
 
Početnik
hala znaci :) pa et neshto ti je oko tog ubrizgavanja :) probaj nashtelat ... da je multipoint ... moglo bi biti vishak manjak zraka i sto nekih fazona ....

moj frend je imo problem sa potrosnjom na fiatu puntu 1.1 trosio ... pa brat bratu kombinovano 20 litara ...

problem: preskocio zupcasti remen
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top