GOLF VI R

GOLF VI R

Član
Jah, nema problema dok je sve ok, 2 ruke bi trebale tek u slucaju pucanja gume il tako nekog belaja.

Odlicno autic ide, poceo mi se svidjati od kad mu se moze ESC (ESP) u potpunosti iskljuciti...
 
Član
allroad je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
Kakvo je držanje volana jednom rukom na ovim brzinama :icon_question:



Sto sta fali :) ravna cesta auto sam ide pravo :)

Bas tako dobar autoput samo pravac

VR6Boki je napisao(la):
Jah, nema problema dok je sve ok, 2 ruke bi trebale tek u slucaju pucanja gume il tako nekog belaja.

Odlicno autic ide, poceo mi se svidjati od kad mu se moze ESC (ESP) u potpunosti iskljuciti...

Bas tako nebi ni smio vozit jednom rukomda je ispred mene bilo auta i tako nesto ovaj sa Audiom je moj jaran pa zato je sa lijeve strane , a bas tako ESP se moze skroz iskljucit od 2012 godine a ja sam mog kupio krajem 2010godine pa nemogu ga potpuno ugasit sad :/
 
Super Moderator
Ja sam siguran da se to sa esp-om moze rijesiti softverski.. Recimo na mercedesu mozes iskljuciti sve skroz i abs i esp, preko board compa
 
Član
Sa ugasenim ESPom se ponasa kao pravi AWD autic. Onda njim mozes i gasom upravljati :icon_biggrin:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hSQAaeLgrgc[/video]

A kako sam shvatio i na starijim modelima se moze skroz iskljuciti ESP preko nekog VAG-Com programa ili uredjaja, promjeni se samo 1 parametar u postavkama i imas full iskljucivi ESP.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Sa ugasenim ESPom se ponasa kao pravi AWD autic. Onda njim mozes i gasom upravljati :icon_biggrin:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hSQAaeLgrgc[/video]

A kako sam shvatio i na starijim modelima se moze skroz iskljuciti ESP preko nekog VAG-Com programa ili uredjaja, promjeni se samo 1 parametar u postavkama i imas full iskljucivi ESP.

Pa vidjecu kad odem u servis da mi preko VAG-COM to naprave da se moze skroz iskljucit ,
 
Član
Mali update

U Tuzli s jaranom:)

27zc801.jpg


x54dh0.jpg


2mqkgud.jpg


r0wmzd.jpg
 
Član
ooo pa imenjace vidjen si ti prosle sedmice ispred omege kraj ovog audija all meni na pameti da si to ti reko vidi jesu slicni..;);)
 

OmO

Član
Vidio te ja vise puta, al nikako da svirnem, reko da mozda nije neko drugi :D

Dobar golf pravo, pojava na ulici ;)
 
Član
samo da kazem da me je kolega sa foruma koji posjeduje ovu zvijer PROVOZAO....rijecima se nemoze opisati kako se ispucava i ubrzava....stroj:cool::cool:
 
Član
soffa je napisao(la):
ooo pa imenjace vidjen si ti prosle sedmice ispred omege kraj ovog audija all meni na pameti da si to ti reko vidi jesu slicni..;);)

hehe jesam to sam bio ja ,ev danas se bas vratio nazadza sweden ...

OmO je napisao(la):
Vidio te ja vise puta, al nikako da svirnem, reko da mozda nije neko drugi :D

Dobar golf pravo, pojava na ulici ;)

hehe bio sam u Tuzli jedno 3 sedmice odmor pa evo u Sweden sad :))

haso je napisao(la):
samo da kazem da me je kolega sa foruma koji posjeduje ovu zvijer PROVOZAO....rijecima se nemoze opisati kako se ispucava i ubrzava....stroj:cool::cool:

hehe =D
 
Član
Pozz!

Evo jedan mali update nije me bilo dugo ovdje, ovako kupio sam Ferrita turbo-back sistem i montiram u petak pa ce doci video poslije za vikend :) i evo mali winter setup update

1zewapw.jpg


rsdlw6.jpg


alg3ls.jpg
 
Top