GOLF VI R

GOLF VI R

Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: aj kolko je mocan bog te pomogo, svaka cast care na ovom, zavidim ti nemas pojma kolko, mi se ovamo sikiramo kad gorivo skoci 10kf, a vidi sta ti vozas, skidam kapu fkt:cool::cool::cool::cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: aj kolko je mocan bog te pomogo, svaka cast care na ovom, zavidim ti nemas pojma kolko, mi se ovamo sikiramo kad gorivo skoci 10kf, a vidi sta ti vozas, skidam kapu fkt:cool::cool::cool::cool:

hehe i ovdje je gorivo samo odskace bgmi al kupio sam auto jer je 2.0TSI motor netrosi bas previse al ima snage 271hp =D idee mashalla
 
Član
amidza ima istog takvog samo bijeli grom, hevtu dana nisam mogao spavati samo mi je bio u glavi ona voznja i gasanje, on i njegov zvuk, ah boze nasikiram se odmaa auto je bolesno i pre premocno...
 
Član
menso je napisao(la):
amidza ima istog takvog samo bijeli grom, hevtu dana nisam mogao spavati samo mi je bio u glavi ona voznja i gasanje, on i njegov zvuk, ah boze nasikiram se odmaa auto je bolesno i pre premocno...

hehe =D , predhodni GOLF R32 je boljiii zvuk imao V6-motor a ovaj su ipak probali izbiti zvuk zadovoljan sam sa zvukom :D mocan je :D, a i bijela boja je super bas sam razmisljao koju bi boju bijelu il crnu al crna mi je zapala za oci hehe
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
a ovaj garaget.org jel to nesto kao nas PIK ili su ovo predpostavljam projekti?

Ne to je isto ko ova stranica BHtuning.com samo to je Svedsko podrucje www.garaget.org/selmir mozes vidjet i tamo moje slike auta
 
aha vidim ima svega , zadao sam se u rubrici OPEL :D , a auto ti je pravo fino ne pratim vw-a al mislim da je dzeko vozio po sarajevu istog bjelog;)
 
Top