Golf VI predstavljen bh. javnosti

Golf VI predstavljen bh. javnosti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
daj sta se glupirate
vecina vozite nake 1 i 2
a auto je po meni iskreno sminka
samo uzmes 2.0 tdi i
nema dalje
 
Legend
farre je napisao(la):
daj sta se glupirate
vecina vozite nake 1 i 2
a auto je po meni iskreno sminka
samo uzmes 2.0 tdi i
nema dalje

Bogami ja nevozim ni 1, a bogami ni 2 ili ti ga cvaju.
Sa cijenom osnovnog modela od 29.000.00 KM zamisli koliko ce kostati 2.0 dizel. a da uzmes 2.0 nemozes uzet bjednicki paket oprema, tako da su to cifre od cca 45 do 50 hiljada ovisno sta se doda. Golf V sportline je bio 50.ooo KM sa 2.0 TDI motorom.
 
Legend
farre je napisao(la):
daj sta se glupirate
vecina vozite nake 1 i 2
a auto je po meni iskreno sminka
samo uzmes 2.0 tdi i
nema dalje

ja i sta sa tim sto je sminka ?
jel smo mi svi glupi i govorimo kako je gledajuci na konkurente golf seste (6) generacije, jako los izbor, a tebi je sminka i sta sad ?

uf..
 
Član
smijesan car, ubio se za teletabisa ! U odnosu na konkurenciju nigdje ih nema, ne znam kako neko ovo moze kupiti jos po ovakvoj cijeni :icon_question: jedino Policija :icon_biggrin: Sestica - BULLSHIT
2 i 4 su IMO najbolje ;) LP
 
Član
aaaa,vidio ja juce jednog
a jest ugly auto,to je cudo,mislio sam da je do slika,al fakat bezze auto i uzivo,petica je puno bolja...nazad kopija touarega,naprijed furka sa scirocca...nidgje veze...ratkape su vrh :lol: a gume na njemu ja mislim 185,ko na biciklu,ni na sta ne lici...totalni promasaj,ja se okrenuo da vidim zadnjicu,zao mi bi truda...ccc...u sta gledaju ovi ljudi pa ih kupuju...bolje kupit peticu,za puno manje para...
 
Član
Koji promasaj,isto ko offroad auto mogli su ga jos dignut,a dizajn nikakav mozda malo sprjeda je ljep al sve u svemu nista posebno...............
 
Član
bravof je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
ehhh da vidimo kako ce se prodavati..:icon_question:

zasigurno ce se prodavat nas narod samo je cuo za Golfa.dalje mu misli ne dosezu..:lol::lol::lol:

Takva je slika kod nas, kad na ulici pogledas, svako drugo auto golf... :)

Smjesno mi je ovo totalno je ruzan ili bas je sminka... Ljudi ovo je golf, a on je u sustini ni tamo ni ovamo... Ova sestica je po meni standardan golf, nista posebno, nista toliko lose, vec samo golf, narodno auto, uz sada malo papreniju cijenu...

Po meni nije ruzan, a nije ni nesto fin, niti luksuzan da bih ga pozelio...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top