Golf VI predstavljen bh. javnosti

Golf VI predstavljen bh. javnosti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovo kao predstavljanje golfa šest predstavlja Auto sportski događaj u BiH?
Ovdje je netko dobro nepismen ili zaljubljen u golfove.
NHF!
 
Član
jaooo gluuposti, jedino na autu sto mi se svidja su ovi farovi, sav dignut nesto, gumice ko kriska hljeba tanke, unutrasnjost mi je stvaarno bezveze (za razliku od konkurenata), cuj 1.4 16V motor za auto koje oni kuju u zvijezde i prestavljaju ga kao novog golfa sa vise sportskog duha i linija... promasaj cisti...
 
Član
damn,it's ugly:lol::lol:
ma nigdje veze bgm,glupost cista,nije mi se svidjao kad sam prvi put vidio predstavaljanje,ne vjerujem da ce i sad...ni petica mi nije nesto,jedino lici gti vezija,crvena,na nesto izgledom...ovo ostalo bezze
al ipak,golf je,nema za njega zime,prodaja ce bit zakucana u nebo,ubjedljivo ispred konkurenata...VW - Das biciklo:lol:
 
Legend
realno, svi ostali VW brendovi (touareg, tiguan, touran, passat, passat cc, scirocco) imaju super design, i jako lijepo izgledaju (bar meni) ali ovo sto se radi sa golfom je vise nego porazavajuce, bas bi se GOLF u trebalo posvetiti najvise paznje, jer da nije njega bilo, sada vw nebi bio sto jeste..

steta stvarno :(
 
Član
auto je nista posebno,mogli su ga bolje odraditi,ali boze moj znamo da ce ga svi kupit... sto se tice same ponude motora,po meni covjek koji uzme ovog 2.0 tdi dizela naspram 1.4 T benzinca nije pri sebi..
 

JD.

Član
DuloX_ je napisao(la):
cuj 1.4 16V motor za auto koje oni kuju u zvijezde i prestavljaju ga kao novog golfa sa vise sportskog duha i linija... promasaj cisti...

pa bujrum iskesiraj 50 hiljada pa ces imat 200 konja ;)
 
Član
Nisam ni za zivota pomislio da cu ovako nesto reci ali nimalo nisam impresioniran golfom šeste generacije.
Malo petica, malo tuareg, malo turan, malo malo pa haman skroz bezveze, ali eto golf je pa šta bude
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top