Golf VI GTD

Golf VI GTD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pola postova u ovoj temi treba svrstati u temu Znanstvena Fantastika....

P.S.
Kad god želiš dovezi golfa svog od 180hp 1,9( naravno želim izvdak sa Dyno-a), ja ću dovesti V GTI Stock, i onda ćemo sve lijepo snimiti, neka lagana utrka na 400, 500, 600 metara, sasvim nebitno. I naravno novac bude u igri, okolica Mostara ili Pista Mostar kada god želiš.
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
ISTO SRANJE !!! DRUGO PAKOVANJE!!! .. al je kvaliteta .. i lijep je ..i brz ..je i malo trosi .. jel bitno 1 secund razlike ili 3 sekunde na 402m ?? stim se autom neide na drag.. to je auto za svaki dan..i da svaki dan mozes osjetiti udobnost,ljepotu,brzinu i uzitak voznje .. kupit ga vakog novog i potezat se sa budalama ko je brzi .. sj*a auto za 3 godine .. nema odnjega nista..

Tu nisi upravu, jer ti auti se bas radi toga i kupuju.

Ti pricas drugacije, al zato ti nikada ni neces kupiti ovakav auto, jer ne razmisljas kao kupci ovih auta.

Potencijalnim kupcima ovog auta, svaka je stotinka bitna. Metar prednosti na 402 metra moze znaciti mnogo :icon_biggrin:
 
Početnik
VR6Boki je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
ISTO SRANJE !!! DRUGO PAKOVANJE!!! .. al je kvaliteta .. i lijep je ..i brz ..je i malo trosi .. jel bitno 1 secund razlike ili 3 sekunde na 402m ?? stim se autom neide na drag.. to je auto za svaki dan..i da svaki dan mozes osjetiti udobnost,ljepotu,brzinu i uzitak voznje .. kupit ga vakog novog i potezat se sa budalama ko je brzi .. sj*a auto za 3 godine .. nema odnjega nista..

Tu nisi upravu, jer ti auti se bas radi toga i kupuju.

Ti pricas drugacije, al zato ti nikada ni neces kupiti ovakav auto, jer ne razmisljas kao kupci ovih auta.

Potencijalnim kupcima ovog auta, svaka je stotinka bitna. Metar prednosti na 402 metra moze znaciti mnogo :icon_biggrin:

jesil ti dobro covjece??? za te pare kupis auto od 10.000 KM i ulozis jos 40.000KM u njeg i imas zvijer preko 400 konjica (400-600 ks) i jedes te gtd i gti za dorucak.. de ti meni rec bil ti dao za ovog 50.000 KM il bi kupio neko auto(BMW,AUDI,VOLVO, (nesto da moze u njeg stat velka masina) ) .. za nekih 8-15 hiljada marki i ulozit ovo resto u njeg i imat duplo jaci auto nego kad bi uzeo uvaj gtd ili gti .. mislim glupost.. :icon_rolleyes:
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Pola postova u ovoj temi treba svrstati u temu Znanstvena Fantastika....

P.S.
Kad god želiš dovezi golfa svog od 180hp 1,9( naravno želim izvdak sa Dyno-a), ja ću dovesti V GTI Stock, i onda ćemo sve lijepo snimiti, neka lagana utrka na 400, 500, 600 metara, sasvim nebitno. I naravno novac bude u igri, okolica Mostara ili Pista Mostar kada god želiš.
a što si ti toliko ubjeđen da je petica brža, jesi li se možda vozio u autu kao što je moj pa znaš ili samo lupaš po onoj seljačkoj teoriji kao dizel ne može biti brz, ja sam to sve vozio i znam kako koji ide, ali eto nije problem, ako budem dolazio u Mostar možemo se potrkati ili još bolje ako ti (ili tvoj neko, ko več vozi GTI-a) budeš dolazio u Sa javi se da te malo razuvjerim

fandjo30 je napisao(la):
Nisam ni ja ,bas me cudi ,izgleda da je kriza ucinila svoje ... (((

biće vrlo brzo i GTD i R u Sarajevu, več su naručeni
 
Član
Dobra vijest.
Da i mi konja za trku imamo, sramota za drzavu da nema ni jednog Golfa 6 GTD,GTI-a,pa i R-a sto da ne.... )))
 
Član
fandjo30 je napisao(la):
Dobra vijest.
Da i mi konja za trku imamo, sramota za drzavu da nema ni jednog Golfa 6 GTD,GTI-a,pa i R-a sto da ne.... )))

ima i GTI, mislim da je on več na drumu po Sarajevu ;)
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
pa sta ako dimi,"nek se dimi nek se zna TDI vozim ja" cini mi se bulexova izreka naravno ja ga jos ne vozim jos ga uvijek sanjam takvi su ti VW-ovci kad bi mi dalo da biram izmedju Ferrarija i Golfa ja bih uzeo Golfa i sta se tu moze:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

ja bi uzeo ferrarija...prodao ga pa kupio sebi golfa gtd i novog scirocca...:icon_smile:..i ostalo bi mi para za jednu cetvorku dizel od 150 konjica....:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top