Golf V

Golf V

Član
ajd daj zrakni kakva je to pozicija u pm ja isto imam gti crne farove pa mi s epocije nisu ni primjetile... a di to voze vw na pozicijama a da ih policija ne kera za to... kod nas ebu ako nisu kratka svjertla pa cak ebu i novog pola i octaviu kaze kakva dnevna svjetla to su maglenke a nisu ti kratka upaljena..
 
Član
pa svakom novom audiu (a3,a4,a6,a8,q7 raniji modeli bez dioda u farovima se pale automatski po danu dnevna svjetla), novi golf,polo,passat cc, phaeton,tuareg pale se zbog cuvanja kratkog svjetla,sto je po meni skroz ok pogotovo ko ima xenon... Ja licno nikad nisam nikog vidio da su mu napisali kaznu za to, j*g ako fabrika tako napravi, valjda treba tako.. a sad sta nasa policija tumaci to ne znam :)
 
Član
Evo zimske...
20091215-8uhb8xawb69kd5sfrwuxd47xw2.jpg

20091215-gbk4w8mnw1mfx6h6y47m66xeuj.jpg
 
Član
imam garazu u zenici, u sarajevu nemam, tj. trazio sam ali svi traze monstruozne cijene :p a vala i ne treba mi pa nije ljudsko bice da ga tolko pazim
 
nije dobro za auto ni za lak da ovako mrzne ostaju crtice i ogrebotine a i radi lopova je bolje u garažu fin golfić
 
Član
u garazi najlakse ode, ostavljam na cuvanom parkingu jer je tako najsigurnije, radnim danima dok sam u sa nije garazin, a ostale jest, ma to je vise manje bitno svakako cu polirat opet na proljece, sve u svemu hvala .. Adel hahaha vjeruj da sam razmisljao uzet onu ceradu haha :D
 
Član
steta je da stoji vani da sam na tvom mjestu nebih razmisljao nego bi odmah otisao i kupio ceradu;)
 
dobar golfac,samo sto mu skinu oznake,ne kontam al et tebi se to svidja,Pitanjce u vezi ovih folija,koliko je kostalo zatamnjivanje ak se smije znati..:)
 
Top