Golf V

Golf V

Član
nisam mogao docekat proljece j*g, sutra idem u servis da porucim GTI/GT skroz crne halogene farove... kad se namontira bice slike :) pozz
 
Član
bez leca, necu one s lecom jer bi htio samo org. xenone a to je oko 2-3 hiljade,plus nemam zivaca za to, ove uzimam iskljucivo samo da bolje pasu s autom.. Znam pike jebg ali meni nije leca bez xenona, a posto imam na drugom autu org. xenon isti mi vrag dodje... Ne ulaze mi se pretjerano u auto jer ga jebg necu vozit dovjeka, jos cu uzet prednji lip i pragove gti i to bi bilo to..
 
Član
pa daj ne budali dat cesh toliku lovu za to uzmi si nek ti liga fino matira originalne farove i dobit cesh isti produkt... ja se ujedam za guzove shto ssam iso kupit crne farove od gti-a tu sam popusio love more mogo sam svoje matirat i to je to... a uzmes si one s lecom i sibnes xenone u njih i imas skoro ko origigi...
 

JD.

Član
joj jesmo se svi razmazili tim xenonima... nek se auto raspada al ako ima xenone vrh je :lol:
 
Član
upravo :D samo xenon nista drugo i ne treba.. uglavnom narucujem juce kad lik govori na stanju imamo desni a lijevi juce prodat koji sam peh.. trebali doc u petak, ali zbog bajrama sljed sedmice stizu
 
Član
20091201-fy3k2ptrqk7irfwr8p9stqruib.jpg

20091201-eybmteq98r4s1j2udrcmtfchuu.jpg

Eto sad imam i dnevna svjetla :) sve u svemu ja sam pre pre zadovoljan,odlicno mu stoji jos na ljeto kad legne spojler, i pragovi,kad se vrate felge,bice to sve super
 
Član
Imao sam tu cast da ovaj update vidim prvi uzivo :p
Uglavnom, ekstra stoje a izgled auta je promijenjen za 100%. Farovi se slazu sa folijama na autu, retrovizorima a kad se vrate felge i sa njima ce :) Ne znam smijem li otkriti da ce i krov biti crn :cool:
 
Član
pa pod dnevnim svjetlima mislio sam poziciona s kojima vozim po danu ko i ostali vw modeli, recimo na serijskom faru mi se pozicija haman pa nije ni vidjela u odnosu na ovo..
 
Član
svaka cast buraz,pun pogodak,mislim da ce do kraja projekta ovo biti jedno od najljepsih auta na forumu,,samo naprijed
 
Top