Golf V 1.9 TDI

Golf V 1.9 TDI

Član
da malo osvježimo garažu...

stavljene 17'' cola felge, zatamnjena sva stakla, zamijenjen radio sa rcd 310... ugl evo slika:













 
Član
Hvala svima, drago mi je da vam se sviđa! :cool:

sad imam jos nekakvih zelja pa cemo vidit polako s vremenom kako i šta...

a do tad samo :123:

Pozdrav!!!
 
Član
nisam inace neki ljubitelj golfova pogotovo ovih novih serija, al ova petica fino izgleda, a rad je za svaku pohvalu. kad automobil dodje u prave ruke,kao sto je kod tebe slucaj to je pun pogodak, nek ti je sa srecom i da se navozas ;)
 
Član
Streethunter28 je napisao(la):
Dobra petica? ;) Koji je ovo procenat zatamljenja i jesu li llumar folije?

Hvala! ;)
folije su marke Global, a postotak ne znam točno jer su u toj akcijskoj ponudi imali tri vrste - svijetla, srednja i tamna, ja sam uzeo tu srednju

Blasko je napisao(la):
nisam inace neki ljubitelj golfova pogotovo ovih novih serija, al ova petica fino izgleda, a rad je za svaku pohvalu. kad automobil dodje u prave ruke,kao sto je kod tebe slucaj to je pun pogodak, nek ti je sa srecom i da se navozas ;)

Hvala! ;)
 
Član
Fino auto nema sta,da nisi kupio felge imao sam ja za tebe knap 18-ke,izgldala bi petic ko avion....heheheheh super i sretno ti u proektu,da budes sto zadovoljniji....
 
extra golf svidja mi se koji je ovo postotak folije na njemu gdje si radio i koliko te izaslo čitavo auto ako nije problem moze i na pm
 
Član
keno_87 je napisao(la):
Fino auto nema sta,da nisi kupio felge imao sam ja za tebe knap 18-ke,izgldala bi petic ko avion....heheheheh super i sretno ti u proektu,da budes sto zadovoljniji....

Hvala!! :cool:

dadao_style je napisao(la):
extra golf svidja mi se koji je ovo postotak folije na njemu gdje si radio i koliko te izaslo čitavo auto ako nije problem moze i na pm

folije radio u zagrebu, zagorska ulica - auto staklo servis, bila akcija 50% ne znam jel jos uvijek, tako da me izaslo komplet 900 kuna.

Postotak neznam točno jer su imali u ponudi tri nijanse - svijetlu, srednju i tamnu, ja sam uzeo srednju, s tim da mi je cak malo pretamna,,,

pozz!
 
Član
Pozz svima... evo nisam se dugo javljao, nema ni novosti nekih važnijih...
jedino kupio nove ljetne gume, nokian z g2 215/45/17... ovaj tjedan imam regu i trebo bi servis napravit - zupčasti + vodena pumpa...

ubijala se dosada pa se napravilo ovo :shy:



sad dal da ostavim, jel to liči na nešto ili da skinem hmmm?
 
Top