Golf V 1.9 TDI

Golf V 1.9 TDI

Član
Pozdrav! evo da i ja predstavim svoja kola, radi se o golfu v, 1.9 TDI 90ks, 2006. godina. sve je serijski na autu osim farova, stavljeni halogeni orginal gti tamni farovi, naletili mi jeftino pa zamijenio. odmah se promijeni izgled auta.
planova ima puno naravno (ali nikako na zelenu granu) , za početak nekakve felgice i spustit ga malo s oprugama pa onda ako se financijska situacija popravi bit ce svega jer ideja ima svakakvih :123:

evo par slika...






bit će još slika kroz koji dan kad dovršim unutrašnjost, sad je malo iznutra raskopan :D
 
Član
.nOKe je napisao(la):
prelijep auto
samo nisam znao da ima ovih sa 90ks :icon_confused:

jel i to pd ?


Noke mislio sam da sve znas sto se tice VW ......
Da PD je motor 1000% jer se od 2001 krajem svi tdi su PD !!!!
Pa tako i ovaj od 90KS:icon_smile::icon_smile:
 
fina petica i izgleda fino ocuvana.stavi ti fino 17ke i to je puno za taj motor je r posle svako minimalno brdo ces da osjecas sa kom znagom sto imas
 
Član
Hvala svima na dobrim riječima i savjetima! ;)
perem ga i lickam toliko da me vec svi susjedi zafrkavaju, al nema mi boljeg osjećaja kad ga operem i uglancam onak pošteno! :pranje:

Da 90 konjića je samo to i mene malo muči, ali ima rješenje i za to... chip i eto ga! :cool:
kad smo vec kod chipiranja, savjeti i iskustva su dobrodošli!

što se tiče felgi mislim da nebi išao na veće od 17'', taman zlatna sredina još kad se spusti malo i meni bi to bilo idealno...
 
Član
Lijepa petica pravo.
;)

Samo mi je nekako malo 90 konja za nju, vozio sam onu od 105... nekako mi ni to nije to.
Sretno:cool:
 
Super petica,nek ti je srecna :cool:

neces se pokajat zbog tog motora,ipak je 1.9 TDI nesto provjereno, a 2.0 TDI se ipak losije pokazao...


jedino me malo zbunjuje to,kako samo 90 ks,meni drug ima MK5 isto ovakvu, 1.9 TDI i ima 105 konja??? :icon_question:

ova od 105 konja ide bas pristojno :D
 
Član
nekak mi cudno da ima samo 66kw, doduse nisam gledao koji su motori izasli u ovim autima, ali priznajem da 90ks nisam do sada nigdje vidio
fina je petaca, uredna pravo, ako ces sta chipirat ja bih ti preporucio SMChiptuning, to po preporuci hiljada ljudi koji su to do sada uradili, mislim da je SM najbolje moguce rjesenje, nemoj da te djavo nanese da to radis kod ovih nekih kvazi majstora koji su se u zadnje vrijeme pojavili, svaki dan cujem za nove majstore chipovanja, ne znam odakle ih vise
 
Član
akka je napisao(la):
Super petica...jos crna boja :cool::cool:
Jos neke fine felge i pun pogodak ;)

Hvala! ;)

vw_damir je napisao(la):
Lijepa petica pravo.
;)

Samo mi je nekako malo 90 konja za nju, vozio sam onu od 105... nekako mi ni to nije to.
Sretno:cool:

Hvala! ma ide i ovih 90 konja čist solidno, naravno išlo bi još bolje sa 105! :123:

Zoranic MNE je napisao(la):
Super petica,nek ti je srecna :cool:

neces se pokajat zbog tog motora,ipak je 1.9 TDI nesto provjereno, a 2.0 TDI se ipak losije pokazao...


jedino me malo zbunjuje to,kako samo 90 ks,meni drug ima MK5 isto ovakvu, 1.9 TDI i ima 105 konja??? :icon_question:

ova od 105 konja ide bas pristojno :D

Hvala! nadam se i ja da nece bit problema nekih neplaniranih, sve u svemu jako sam zadovoljan.
Ovdje na forumu, član ''Astra'' takodjer ima MK5 1.9 tdi sa 90 ks, tj imo je toliko na početku, takodjer je chipan kod SM-a

dal neko zna opće koja je razlika u motoru 1.9 90 konja i 105? ne razumijem zasto su isli radit slabiji motor? :icon_question:

ArminM je napisao(la):
nekak mi cudno da ima samo 66kw, doduse nisam gledao koji su motori izasli u ovim autima, ali priznajem da 90ks nisam do sada nigdje vidio
fina je petaca, uredna pravo, ako ces sta chipirat ja bih ti preporucio SMChiptuning, to po preporuci hiljada ljudi koji su to do sada uradili, mislim da je SM najbolje moguce rjesenje, nemoj da te djavo nanese da to radis kod ovih nekih kvazi majstora koji su se u zadnje vrijeme pojavili, svaki dan cujem za nove majstore chipovanja, ne znam odakle ih vise

Hvala!
naravno, slažem se s tobom, ne bih nikad dao nekom tamo ''majstoru'' da mi chipa, ak se to radi nek se radi na pravi način! ;)
Od SM Chip Tuninga cujem samo pohvale, svaka čast!
 
Član
bilo mi dosadno pa se poigrao sa farbanjem unutrašnjih ručki koje su bile izgrebane, najviše suvozačeva, nisam to mogo više gledat pa reko ajde mogu ja to! :cool:
uz to sam još prelakiro i onu plastiku oko radia i klime.
Ubacio unutra ledice, cak sad imam i neku vrsu ambijentalnog osvjetljenja, one ubodne ledice se ne ugase skroz nego ostanu onako malo tinjat :icon_biggrin:
sitnice al čovjeka veseli! ;)




Uploaded with ImageShack.us





 
Član
bogami aferim, odlicno si to odradio, samo ne farbaj vise nista unutra, usarenit ces, ovako je odlicno
reci mi cime si ovo farbao, nekak mi bas fino izgleda
 
Top