Golf V 1.9 TDI Sportline

Golf V 1.9 TDI Sportline

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
fine planove imas,
remus nemoj dzaba stavljati jer zvuk neces nikakav dobiti,ipak je to dizel :)
jedino radi estetike nabaci neke auspuhe,a zvuk ni pomocu trikova
 
lov2xlr8 je napisao(la):
fine planove imas,
remus nemoj dzaba stavljati jer zvuk neces nikakav dobiti,ipak je to dizel :)
jedino radi estetike nabaci neke auspuhe,a zvuk ni pomocu trikova
zvuk mora bit taman se ja na glavu nasadio ima da busim lonac ako bude potrebno i to povelikim kalibrom :D
 
Član
slazem se s lov2xlr8-om jer i ja sam nov remus lonac sjeko vadio iz njeg sve da bi imo zvuka ali nista nesto malo ali to je bezze a vadio sam sve katalizator srednji lonac sve je bila samo cijev i nazad remus i zvuka ni za glave :)
 
Član
pa jbga kad uzmes da ni benzinac turbo nema neki poseban zvuk :) kod mene ima malo zvuka dok se turbo ne upali onda samo se cuje turbina kkao susti a zvuka tanak skroz. Samo atmosferski benzinci imaju zvukacacu
 
jbg rodjak mi je imao fiat una tuniranog 1.6 motor dalje ne znam tako da me ni ne pitate taj auto se cuo ko coper majke mi grmi kako je on to uspio veze nemam...a jbg zavezat cu 10 konzervi za auto pa nek ima zvuka nekog :D
 
Član
ma et kod mene mazda3 turbo 260ks ono ima zvuka ali nije to to... ko sto bi bio da je atmosferski
 
Član
pofarbaj tu crnu plastiku ispod zadnjeg bumpera obavezno,i zatamni auto ,dalje radi sta hoces :) ja bi stavio angelke i xenon,s6 diode
 
Član
HuKa je napisao(la):
ma et kod mene mazda3 turbo 260ks ono ima zvuka ali nije to to... ko sto bi bio da je atmosferski

Jel vama itko rekao da je Remus smeće od auspuha? Preporučio bih ti Lastovčića (kvaliteta ok, cijene još više ok) ili ako baš imaš para Sole je pravo rješenje.

Supersprint također.

A turbaci imaju zvukove koje nijedan atmosferac ne može stići oni se zovu blow off ;)
 
jbg šuštanje mi nije nesto al ako ne bude nista drugo moglo mozda i to bude

@astra
plastika se skida skroz ide druga procitaj temu ;)

@GocaS6
sto me obradova :icon_biggrin: po ovim iznad sam mislio nikad necu zvuka imat a ti si mi dao nade sad :icon_biggrin: ma dok ja ne odem kod mehanicara nista...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top