Golf V 1.9 TDI Sportline

Golf V 1.9 TDI Sportline

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
davno sam se predstavio u novim clanovima pa je doslo vrijeme i da se parkiram ko sto pise vozim golfa 5-icu 2005 godiste, od opreme svasta nesto senzori za mrak i kisu sportska sjedista grijanje istih, automatska klima, 6-esto stepeni mjenjac, 260 graviran, 10 airbegova navigacija, 105 konja,potrosnja zadovoljavajuca testirao sam ga 100 km voznje mjesano po gradu i autoputu trosi cca 8 litara a po boardcompu sam mu uspio spustit potrosnju na 5,5 litara na autu sam planirao stavit 19 '', gti masku naprijed, nazad neku finu masku u boji auta sa 2 rupe za auspuhe stavit neki remus da se fino cuje :icon_biggrin: i stavit ozvucenje za natjecanje eh sad sve to je moja zelja odnosno plan ici ce polako dok se skupi para u budzetu za napucavanje auta:icon_biggrin: evo sad nesto slika







da dodam na autoputu nasem sam ga vozio 195 poprilicno se brzo popne na tu brzinu moze jos al jako sporo se penje dalje a mi nemamo dovoljno puta

eto za sad bit ce jos slika kasnije :D
 
Član
Nije los golf, samo mu je motor nekako "mali"... :)

Ja bih ti preporucio da nabacis 19" i ofarbas plastike oko auta u sivo... I imas drugo auto... To cu ja uraditi kod sebe za koji dan....

Mislim da nije ni vazno koji je motor kad vozis na 19" felugama, jer ti je onda voznja laganica i izbjegavanje svega po putu...

Sto se tice potrosnje...ja za 17-20 KM (zavisno od toga koliko ga stiskam) na 100 km vozim 230 konja sa klimom...

Sretno ti u daljim radovima....
 
Sina je napisao(la):
Nije los golf, samo mu je motor nekako "mali"... :)

Ja bih ti preporucio da nabacis 19" i ofarbas plastike oko auta u sivo... I imas drugo auto... To cu ja uraditi kod sebe za koji dan....

Mislim da nije ni vazno koji je motor kad vozis na 19" felugama, jer ti je onda voznja laganica i izbjegavanje svega po putu...

Sto se tice potrosnje...ja za 17-20 KM (zavisno od toga koliko ga stiskam) na 100 km vozim 230 konja sa klimom...

Sretno ti u daljim radovima....
prije svega hvala ;)
za ovakvo auto sasvim dovoljan motor a i cilj je da se pokaze auto za cice itd a ne da letim pored njih od cega nemam koristi :D,,,rekao sam vec gore da ce samo ta zadnja plastika ici u boju auta odnosno bit ce druga plastika skroz ostale jesu vec...a to da ti za 17 - 20 KM ides 100 km to ni u crtanima nema ja sa duplo slabijim motorom i laksim autom dajem 20 KM za 8 litara dizela odnsno 100 km puta a ti s tim nemoguce da trosis isto ko ja
 
meni rekao lik iz ase da je 1000 KM naprijed sa svim znaci branik i maska sa ugradnjom original...

a evo otprilike kako zelim da moj golf izgleda samo nece bit narandzast vec ovakav kakav je

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=4442&st=100
 
Član
znamo se pa nemam potrebe da pisem neke kilometarske postove :D
nek je sa srecom i uzivaj :cool:
 
Član
dobar sve 5 ja bi samo uzeo neki duble din dvd ovdje ili neki posten plajer ovaj mi se nikako nesvidja iako je vjerovatno original al nemas puno koristi od njega...
 
to mi je isto u planu ovaj je zivi qrac prima samo audio cd-ove i to samo dobro ociscene al taj dvd mi je zadnji u planu odnosno to ce ici s muzikom i bas sam konto takav neki navigacija i dvd u jednom jos kad bi nasao kakav da mi legne u auto onako ko original umjesto ovog i ove kao police ispod njega taman ima prostora :icon_biggrin:
 
Član
nešto ti puno troši, stari vozi passata 1.9 TDI 110ks iz 2000.g, nema bord comp, al kad izračuna potrošeno gorivo/kilometri nije još ispalo iznad 6 litara, a ja kad ga vozim i ne šaltam baš na 2000 okretaja
 
ne znam ovo sam onako odokativno racunao ovih 8 l na 100 km mjesane voznje a po boardu mi eto izadje kad vozim u 4. 60 na sat spadne i na 5,5 l pa haj ga ti znaj sad kolko je...
 
Član
na ovakom sam polago golfu,isti motor i interijer,samo nije imo full opremu,golf je tih u vožnji i udoban,a i komforan...inače u petice mi se nikako nesviđa zadnji dio al kad sjedneš za volan hebe ti se za izgled,auto za 5 :) nije to džaba golf petica
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top