GOLF RALLYE SA PIKA

GOLF RALLYE SA PIKA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
Treba sklonit ovu temu jbg treba covjeku doc policija uzet auto.. Sta ima veze svaka druga dvica je prekucana il nesto. Ako je vec orginal i ako vec neko trazi to onda nije problem, samo je cijena previsoka onda pogotovo
 
Član
Ne znaju ljudi da se iz VW-a može dobiti potvrda za svaki auto, po broju šasije kakav je izašao iz fabrike...model, motor, mjenjač, oprema, boja, gdje je prodan... A još je ovaj promašio dvije godine kad ja prekuc'o.
 
Član
Pola auta I na forumu je prekucano
Ne treba sad razglasavati, isao sam gledao prije pola godine jos dok je vlasnik bio ziv auto je jako dobrom stanju
Front je kod keme, nazalost papiri nisu ok
 
Član
Mislim da je najbolje obrisati temu. Pomoglo se covjeku da dodje do informacija. A sad se bezveze raspravlja o necemu sto bi moglo dovesti nekog u neugodnu situaciju.
 
Legend
isto ste ljubomorne trebe.. ne mogu da vjerujem da ste javno objavili da auto nije regularan, i to podkrijepili slikama.. nadam se da danas-sutra vama nece neko slicno uraditi, kada i ako skonta da svi ti silni rallye gti g60 i tako dalje.. koje su nam dede dovezle iz njemacke , "regularni"..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top