GOLF RALLYE SA PIKA

GOLF RALLYE SA PIKA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozdrav
na piku se prodaje golf rallye zna ko sta i kako o golfu .?
interesuje mi prijatelja da kupi a neznam nista o njemu svaka saznanje dobro doslo hvala
 
Član
Na izgled OK, mada on dok se ne proba ništa ne znaš, jer obično se ovakva auta ne štede....
 
Putovanja.ba
Administrator
Vala dati 8.000KM za mačka u vreći nebih nikad. Da je Njemačka pa hajde :)
 
Član
koliko vrijedi automobil sa orginalnim brojem sasije, koji je sam po sebi limitiran u svijetu, kamo li u BiH i koji se ne moze ni pod kojim uslovima uvuci u BiH?
nije moje vozilo, nisam pristrasan apsolutno, da se ogradim od suvislih komentara, ali kada se dizeli jos uvijek cijene i prodaju za iznose od 3.500 KM zasto ovo ne bi vrijedilo barem duplo?
doduse nedostaju mu farovi i front sto moze ukazivati da je udaren ili...
 
Putovanja.ba
Administrator
Sad trebamo raspravljat o necemu za nesto sto ja nebih dao 8.000KM? :)
 
Član
Ste jeste auto je sigurno farbano,vidi se sa slika,ne znam je li moguce da je i na auspuhu malo boje otislo ili je ovo odsjaj ;)

Fali Front i to bi bilo to,a st ose tice broja sasije i ostalog,necu da ulazim u to ;)
 
Član
Sve je stvar ukusa, ja nebi dao 1000KM za ovo, a dvojka mi je jedno od najdražih auta!!!
 
Član
Golf ko golf, samo sto ih je manje proizvedeno. Mislim da to nije razlog da bude duplo skuplji.
Za 8000km može se uzeti dobra četvorka
 
Član
Nemojte pisat gluposti, vrijedi ovaj golf te pare, samo steta sto nema originalni front, dosta je skup da se nabavi. Mislim da se u nas rallye golfovi mogu prebrojat na prstu jedne ruke ;)
 
Mislim da je kolega s foruma kupio front s ovog golfa a da je vlasnik golfa preminuo, ne vidim dobro preko telefona ali mislim da je to to.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top