Golf R vs 750iX vs Gassner EVO X vs 911 Turbo S

Golf R vs 750iX vs Gassner EVO X vs 911 Turbo S

Golf nemoze BMW-a uzeti zbog obrtnog momenta,to je realno ...ali ovo za evo-a je pomalo smijesno ipak je on "rodjen za brda i planine",bar je moga blize prici porsche-u..ali sve je do vozaca,starac je bolji vozac vidi se i po voznji,nema nervoze i ukocenosti kao kod mladog...
Sve u svemu dobar clip,vrijedi pogledati ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Et ljude sad BMW iznenadio :D, i mene nije iznenadila pretpostavka ko ce biti najsporiji, pogodio sam :D

Pa dobro realno ljubitelj sam BMW-a,
ali ipak sam mislio da ce golf biti agilniji na ovakvom putu od biznis limuzine,
ipak je to VW-ov hot hatch.

Po meni se Evo realno plasirao i realan je ovaj zaostatak za porseom.
Jbg ipak je porse supercar i ne nosi bezveze takvu titulu!
 
Član
al zamisli scene kupis ovog golfa i mislis najaci si na cesti i negdje uz karauli naleti neki deda sa ovakvom sedmicom i nemozes mu nista :)))) i sjednes negdje na janjetinu a prije toga gurnes golfa u onu sumadiju :))))

:lol::lol:
 

MTR

Član
haso je napisao(la):
al zamisli scene kupis ovog golfa i mislis najaci si na cesti i negdje uz karauli naleti neki deda sa ovakvom sedmicom i nemozes mu nista :)))) i sjednes negdje na janjetinu a prije toga gurnes golfa u onu sumadiju :))))

:lol::lol:

nekad 2005 kad sam kupio E60 u Mostaru , bio je 520i sa onim motorom 2,2 od 170 konja , ma leti auto dole uz Neretvu . Sve je bilo u redu dok nisam stigao do Konjica i poceo da se penjem uz onaj Ivan , aaaaaaaa ja bruke oplete me Kadet 1,6 uz brdo :icon_eek: , ma puce me ko balu , djaba druga , treca sve preko 4000 obrtaja , ode kadjo ko metak :lol::lol::lol::lol: , ja se zijanio , sramota me , stanem na prvi parking iza tunela reko da cojek odmakne makar do Sarajeva da mi se ne smiju :D
 
Član
MTR je napisao(la):
haso je napisao(la):
al zamisli scene kupis ovog golfa i mislis najaci si na cesti i negdje uz karauli naleti neki deda sa ovakvom sedmicom i nemozes mu nista :)))) i sjednes negdje na janjetinu a prije toga gurnes golfa u onu sumadiju :))))

:lol::lol:

nekad 2005 kad sam kupio E60 u Mostaru , bio je 520i sa onim motorom 2,2 od 170 konja , ma leti auto dole uz Neretvu . Sve je bilo u redu dok nisam stigao do Konjica i poceo da se penjem uz onaj Ivan , aaaaaaaa ja bruke oplete me Kadet 1,6 uz brdo :icon_eek: , ma puce me ko balu , djaba druga , treca sve preko 4000 obrtaja , ode kadjo ko metak :lol::lol::lol::lol: , ja se zijanio , sramota me , stanem na prvi parking iza tunela reko da cojek odmakne makar do Sarajeva da mi se ne smiju :D

hahahahaha:lol::lol::lol: o tome ti pricam :)))
 
Top