Golf R vs 750iX vs Gassner EVO X vs 911 Turbo S

Golf R vs 750iX vs Gassner EVO X vs 911 Turbo S

MTR

Član
Obvious : uspon 13 % , jace auto bolje ide uz brdo , djaba drift djaba poverslide , moze krivinu proc i 5 na sat kad se nakon nje ispali ko raketa
 
ocekivan pobjednik,, dyaba pogon na svim tockovima, dyaba sve;)
a i meni je yapalo ya oko povlacenje rucne u krivini,, to je samo uzelo bar 2 sek
golfu od konacnog rezultata,, ovoga golfa r ko kupi odma pravac na cip i miran:lol:
 
Super Moderator
MTR je napisao(la):
Obvious : uspon 13 % , jace auto bolje ide uz brdo , djaba drift djaba poverslide , moze krivinu proc i 5 na sat kad se nakon nje ispali ko raketa

ovo se trazi
dobro je mtr rekao... golf udje u krivinu bolje al i ne izadje jer nema snage
moze se i na video vidjeti da golfu fali dosta dosta snage i zato je BMW imao bolje vrijeme
a 4 sekunde evo brzi od bmw-a... dovoljno jer je ovo kratka staza tako da je i sekunda velika...da je rijec o nurburgringu onda je malo i 5 sekundi ali ovdje je i vise nego dovoljno ;)
 

MTR

Član
Sajo_Golf GT je napisao(la):
Bmw je bio samo 2 sekunde brzi a s obzirom da je Mathias Golfom rucnu potezao tu je to...

a u BMW-a se ne moze iskljucit DSC i to je to , u prvu krivinu je uletio i DSC je radio svoje
 
Član
Rucnu je vukao mozda da bi bolje skrenuo, jer Golf samo gura njusku iz krivine, hoce pravo, kao da je prednji pogon. Evo se zanosi gasom i proljece krivinu bez problema. A sto se tice Golfa R sa DSGom, prelazi 402 metra za 13.5 sekundi, ovaj BMW vozi 13.9 s. I Golf ima ESP ESP koji se ne moze potpuno iskljuciti...
 
Super Moderator
bas sam to htio reci da se ni kod golfa ne moze potpuno iskljuciti ESP
kod BMW-a moze ovih manjih serija ali kod sedmice ne. Znam da u e46 se dsc moze ugasiti 100% i onda elektronika ne radi nista a mislim da je i kod novijih modela BMW 3 isto ;)
 
Top