Golf R vs 750iX vs Gassner EVO X vs 911 Turbo S

Golf R vs 750iX vs Gassner EVO X vs 911 Turbo S

Član
Ev jedan njemacki testic, ko je brzi na planinskom putu, uz to mokrom. Nesto kao usporedba auta sa 4x4, ako sam dobro skuzio. Zatvoren put i uz stopericu penjanje gore, pogledajte voznju Golfa R (da vidite put) pa probajte poredati aute po tome kako vi mislite koji ce biti najbrzi, prije nego pogledate ostatak videa :icon_biggrin:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=e-keO50BUlM[/video]
 
Član
i realno je ovako,
samo sam mislio da ce golf biti brzi od BMW,sramota nemoze limuzinu potuci
a odmah sam rekao da pors uzima ovo
 
I ja sam podcjenio BMW 7, da je ovo bilo na kladionici izgubio bi pare :D :icon_smile:

Na stazi (cesti) kao što je ova 3 auta su nenadmašna: Turbo S, GT2 RS i GTR.

Iako ovo i nije neka izravna usporedba, više onako da se pokaže kako se ponašaju auti iz različitih klasa u istim uvjetima.
 
Član
Totalno OK redoslijed, malo iznenađenje od BMW-a, ali mislim da je zato što nema previše oštrih krivina, tu bi Golf možda imao šanse.;)
 
Član
Mislim da je za EVO poražavajuće da je samo 4 sec brži od BMW 7 sa 2 tone, ipak prije svega to je vozilo namjenjeno za luksuz i duga putovanja, visoka klasa poslovnih ljudi, dok je EVO pak rasni rally auto il je to bar nekada bio ?!

U svakom slučaju S je svoje odradio kak spada.
 
Član
još da se u BMWu ESP mogao totalno iskljuciti vjerovatno bi bio još bliži EVO-u...


ali mislim da je MATHIAS, malo sjebao voznju s EVO-m, mogao je on to mnogo brže, nego morao se zajebavati...

a za porsche-a svaka čast... fakat brutalno ide...
 
Član
Ne znam zašto bi bilo čudno što Golf nije brži od BMW-a ,pa nije Golf supercar.
BMW ima bolji 4x4 pogon ,ima bolji odnos snage i težine ,duplo više momenta (u brdu veoma važno) ,vjerovatno je ovo verzija sa upravljanjem na svim točkovima i BMW je još uvijek klasa za VW.
 

MTR

Član
vala nezz sta bi reko' , samo znam da je motor u 7-ce ljepsi izgledom neg onaj Golf :D

simply - Porsch :icon_biggrin:
 
Član
Vidim svi su istu gresku napravili i ja sam zamjenio Golfa sa BMW-om.

A cini mi se da su Golf i Evo mogli ici jos po bar sekundu dole, jer ovaj lik ih nije startao, nego kretao lagano pa onda fullgas. Dok je ovaj Porschea kako i valja, sa LC ispucao... BMW iznenadio pozitivno, Porsche skroz impresivan, ocekivao sam da bude najbrzi, al ovo je bas razlika od svjetlosne godine :D
 
Početnik
Gassnerov EVO,pa vjerovatno jedan od najboljih tunera tj timova sto pripremaju EVO za rally-a..al eto usra ovaj vozac sve,daga je sam Gasner vozio bilo bi svega:D
 
Početnik
ovo nije drift,ovo ti je powerslide,ali nije to uradio kako treba..ako uzima vremena onda bi sva rally auta u krivinu isla normalno a ne u powerslideu ;)
 
Lija je napisao(la):
ovo nije drift,ovo ti je powerslide,ali nije to uradio kako treba..ako uzima vremena onda bi sva rally auta u krivinu isla normalno a ne u powerslideu ;)

Komentator kaze da je drifto al nema veze mozda si upravu ;)

kako god ja i dalje mislim da je ga kostalo vremena sto je radio powerslide/drift....

Zasto Nick nije vozio isti stil kao Mathias!! A Nick je rally vozac...
 
Početnik
ma de zabij mu jer drif je tehnika voznje koju neprimjenjuju u rallyu..;) nek vozi ko kako hoce
 
Top