Golf MK4 GTI

Golf MK4 GTI

viđam često četvorku po mostaru,, lijepo izgleda,, samo još prednji lip od jubija i vratiti ljetni setup i uživancija ;);)
 
Evo malo da podignem temu odavno me nije bilo a radilo se dosta toga vracene ljetne felge i stavljeni distanceri i gume 215-40-18 tako da ne struze jer na 225-40 struzu pomalo i nabavljene silikonske cijevi s turba i intercolera tako da nebude boost leaka
dsc03197yv.jpg

dsc03203a.jpg

dsc03196wx.jpg

dsc03190p.jpg

dsc03199p.jpg

dsc03202g.jpg

dsc03205w.jpg

dsc03193om.jpg

picture011xs.jpg

picture012lr.jpg

picture013wo.jpg

picture003uq.jpg

picture002we.jpg

picture001yia.jpg

skinuta mat folija i stavljen karbon na stokove vrata
picture004ie.jpg

picture005bi.jpg

picture006gs.jpg

nabavio sam kopiju JUBI prednjeg lipa sljedi montiranje za koji dan,vazno da je stigao napokon
 
Član
Sta reci, savrsenn :D mada meni osobno zadnji tockovi previse strse mislim da bi trebalo manje distance nazad :cool:
 
staman je napisao(la):
kolike su ti odje distance, mislim mm, bas dobro izgleda, puno ljepse nego sa santa monicom

20mm i felge 7,5x18

sandy_mo je napisao(la):
Sta reci, savrsenn :D mada meni osobno zadnji tockovi previse strse mislim da bi trebalo manje distance nazad :cool:

mozda ali meni ne smeta,ali valjaju kad zimske namontiram onda sa distancerima dodu taman
 
Pirelli_Im je napisao(la):
Kad će taj jubi nastavak :)

:icon_smile: trebao bi ovaj mjesec i to zavrsiti,jer ga i ne vozam dok su ove zege stoji kuci u hladovini,imam francuza za na posao nek on gori :lol: jesi prodo one side markere crne
 
Top