Golf MK4 GTI

Golf MK4 GTI

malo jeste kad su osamnaeske onda je taman,ima gevinde lako mi je podic ga ali ovako mi je puno ljepsi nego odignut,probat cu da ga ne dizem ali to je do prvog snijega ako ga bude
 
Član
Dobar golfic svidja mi se sto je sve clean bez puno nekih detalja i ostalih onih sranja, cim si mu stavio ovu bra odmah je zgodniji :lol:
Sretno dalje
 
Član
čudo ti je golf iako ga rijetko viđam ....a po meni bi bilo bolje prednji branik kao u jubija,nego kao r32,ali eto ukusi se razlikuju....

drama golf;)
 
muza je napisao(la):
čudo ti je golf iako ga rijetko viđam ....a po meni bi bilo bolje prednji branik kao u jubija,nego kao r32,ali eto ukusi se razlikuju....

drama golf;)

pa i stavicu od jubija prednji nastavak,tako sam odlucio,ali tesko je naci originalni,ima kopija od abs plastike po eBayu pa cu to uzeti uskoro
 
moguce da je bata,odem ponekad na pranje gore,



Octavia1.8t20v je napisao(la):
Predobar golf :) Posebice mi se sviđaju felge :) Očeš li možda dolazit na tuning show u Osijeku u 5 mjesecu ?

necu dolaziti u osijek,dolazim u karlovac tradicionalno vec 4god za redom moja ekipa i ja na VW tunin show
 
Član
I ja kazem bolje je kad je vise auta u koloni i kad se skupa drzimo, dok se priblizi malo rok skupit cemo se pa cemo dogovorit, ides li u Split?
 
Top