Golf MK4 GTI

Golf MK4 GTI

Član
k03 i k03s su iste velicine,
ustvari k03s je nova verzija k03 turbine a max snaga im je u 10 ks gore dole

 
GaRGa je napisao(la):
Super Golf al fabricki nije ni imao BoV i nadam se da ne puses 1,4 bara na k03 turbini :)
kako nije imao fabricki BOV,imao ga je provjeri i vidjet ces,a puse na overboost 20psi ili ti je to 1,4bar vidi se na slici sam uslikao pokazivac pritiska,a sto se tice k03s turbine,ona ima veci usis i ispuh od k03 obicne i dosta je izdrzljivija i modernija,mislim da je kuciste isto ali unutra je razlika


duurma je napisao(la):
reci mi kako izdrzavas sa policijom zbog folija

nisam imao jos problema sa tim niko to i ne spominje idem cesto i preko granice nije nitko ni pitao nista

allroad je napisao(la):
Dobro dobar golf :) snimi nam neki clip :D

stavio sam klipove na prvoj stranici bolje pogledaj:cool:

Grga je napisao(la):
golf ti je super;), svaka cast, al nemoj da nam diras Nermina, nije nista lose mislio...
nisam ni mislio nista lose,nego sve sam rekao kako stoji i napise mi lik da neznam sta pisem,malo mi je to glupo,pa neznam kako moze nesto neko napisati ako nezna o cemu se radi ili ako se ne razumije,sory ako je nesto lose ispalo nisam imao takvu namjeru


a sto se tice klime u amera digitalna dolazi na v6 modelima i r32 na cetvrtacima to ne ugrađuju

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobar pravo GTI, steta sto nema klimu, bord i te neke sitnice, ali opet imas full kozni enterijer
tesko je to sve upariti,,
snagu si mu dobro povecao, vjerujem da ti je pumpa redovna stanica,, iz iskustva, pozz i sretno
u daljim preradama
ako mi vjerujes kolega mi ima ovakvog golfa tvornickog(180ps)i normalne voznje trosi gotovo isto par puta smo mjerili,to je zato sto je kvalitetna mapa cipa odrađena,jedino vise ovaj moj uzme kad se gazi do daske krvnicki ali zanemarivo kad uzmes u obzir kolika je razlika u snazi
 
Član
fabricki na 1.8t su isli diverter valve ne blow off
sa blow off na 1.8t ti je veca potrosnja nego fabricki, blow off izbacuje zrak u atmosferu a DV cirkulise
 
Član
Nema fabricki bov vec ima dv kao sto je kolega iznad rekao, i zato je najbolje da se stavi forge motorsport 007p dv. A i ja mislio na njemu da je k04 stavljen jer je grana ista kao i na k03s tako da su prepravke male, ja odavno vec planiram da radim mapu ali ga ne bih dizao vise od 210-220ks ipak mislim da vise nije preporucljivo sa k03s, ali ako kod tebe to funkcionse kako treba onda nemam ni ja sta da brinem. ;)
 
GaRGa je napisao(la):
fabricki na 1.8t su isli diverter valve ne blow off
sa blow off na 1.8t ti je veca potrosnja nego fabricki, blow off izbacuje zrak u atmosferu a DV cirkulise

a sta je to nego BOV,samo sto imaju BOV sa otvorenim sustavom i zatvorenim,i moj vraca zrak nazad u kutiju kao i tvornicki samo sto je u mene aluminiski a ne plasticni a ne ispod haube i ne ispusta onaj zvuk pssss,ako si na to mislio
 
Član
ako ti normalne voznje trosi isto ko stock onda imas diverter ugradjen
da je BoV bila bi ti veca potrosnja i veca turbo rupa
 
todorovic je napisao(la):
Nema fabricki bov vec ima dv kao sto je kolega iznad rekao, i zato je najbolje da se stavi forge motorsport 007p dv. A i ja mislio na njemu da je k04 stavljen jer je grana ista kao i na k03s tako da su prepravke male, ja odavno vec planiram da radim mapu ali ga ne bih dizao vise od 210-220ks ipak mislim da vise nije preporucljivo sa k03s, ali ako kod tebe to funkcionse kako treba onda nemam ni ja sta da brinem. ;)
u mene je Forge samo sto neznam kkoji je kat broj,samim cipovanjem i nemozes dobiti vise od 210-215ks,a sa sirim auspuhom i skinutim katalizatorom protocnim loncima mozes ici na nesto vise,u mene je auto cipovano na 50 000km a sad ima 200 000 i radi i slusa perfektno,uz redovne servise i orginalne dijelove
 
Član
tutwagen je napisao(la):
todorovic je napisao(la):
Nema fabricki bov vec ima dv kao sto je kolega iznad rekao, i zato je najbolje da se stavi forge motorsport 007p dv. A i ja mislio na njemu da je k04 stavljen jer je grana ista kao i na k03s tako da su prepravke male, ja odavno vec planiram da radim mapu ali ga ne bih dizao vise od 210-220ks ipak mislim da vise nije preporucljivo sa k03s, ali ako kod tebe to funkcionse kako treba onda nemam ni ja sta da brinem. ;)
u mene je Forge samo sto neznam kkoji je kat broj,samim cipovanjem i nemozes dobiti vise od 210-215ks,a sa sirim auspuhom i skinutim katalizatorom protocnim loncima mozes ici na nesto vise,u mene je auto cipovano na 50 000km a sad ima 200 000 i radi i slusa perfektno,uz redovne servise i orginalne dijelove

Pa zato i kazem to je ta granica za ovaj turbo, a downpipe 3" i de-cat sam davno bio dogovorio da se radi ali zbog privatnih problema majstora to jos nije zavrseno jbg, zato i cekam sa remapom, zelim da prvom sredim downpipe pa da radim mapu. A sto se tice te lampice postoji mogucnost da se softverskim putem ugasi sonda na katalizatoru, tako su mi rekli momci koji rade to. ;)
 
GaRGa je napisao(la):
ako ti normalne voznje trosi isto ko stock onda imas diverter ugradjen
da je BoV bila bi ti veca potrosnja i veca turbo rupa
mislim da je to ista stvar,isti princip rada ima jedino sto bov ima jos jedan otvor gdje ispusti visak zraka prilikom saltanja ili pustanja gasa,ja to zovem bov i a evo i slike kakav je
1795657264e9805772c3.jpg




todorovic je napisao(la):
tutwagen je napisao(la):
todorovic je napisao(la):
Nema fabricki bov vec ima dv kao sto je kolega iznad rekao, i zato je najbolje da se stavi forge motorsport 007p dv. A i ja mislio na njemu da je k04 stavljen jer je grana ista kao i na k03s tako da su prepravke male, ja odavno vec planiram da radim mapu ali ga ne bih dizao vise od 210-220ks ipak mislim da vise nije preporucljivo sa k03s, ali ako kod tebe to funkcionse kako treba onda nemam ni ja sta da brinem. ;)
u mene je Forge samo sto neznam kkoji je kat broj,samim cipovanjem i nemozes dobiti vise od 210-215ks,a sa sirim auspuhom i skinutim katalizatorom protocnim loncima mozes ici na nesto vise,u mene je auto cipovano na 50 000km a sad ima 200 000 i radi i slusa perfektno,uz redovne servise i orginalne dijelove

Pa zato i kazem to je ta granica za ovaj turbo, a downpipe 3" i de-cat sam davno bio dogovorio da se radi ali zbog privatnih problema majstora to jos nije zavrseno jbg, zato i cekam sa remapom, zelim da prvom sredim downpipe pa da radim mapu. A sto se tice te lampice postoji mogucnost da se softverskim putem ugasi sonda na katalizatoru, tako su mi rekli momci koji rade to. ;)
moj ti je savjet prvo rijesi ispuh,i ostalo sto imas na umu,zadnje ostavi mapiranje,jer ces jedino tako dobiti prave predformanse iz auta i izvuci max, rijesio sam lampicu prije nekoliko nedjelja nego ovo je stari video od ljetos iako je ovo gorilo isto se auto ponasalo
 
Nisam nista lose mislio,golf je super a inace podrzavam sve sto se tice tuning pogotovo VAG,uzivaj u golfu i sretno u daljim radovima ;)
 
Top