Golf MK4 GTI

Golf MK4 GTI

Član
Odma mi dan popravis kad me ujutro probudi kihanje turba :D
Extra autic gledam ga svaki dan u prolazu, javni nekad kad si slobodan za kavicu da vidim poblize to cudo :cool:
 
nermin suljagic je napisao(la):
Lijep golf druze,dobro si ga sredio i opremio,boja mu ide uz te felge a i folje na staklima lijepo harmoniraju sa zatamnjenim stubom,a sladak detalj su i pozicije na toj US karambolci ;)
malo mi je samo zargon tvoj nelogican,previse je nekako USA,nesto ko Fast&furious i to 1.dio gdje samo nabrajaju bez logike?Sta znaci jaci bloof ventil?Cemu jaci sluzi?Koliko remenica ima radilica i odkud manju da stavis...nemoj misliti da nesto glumim ali napast ce te neko kad tad na forumu zato jer samo cekaju ovdje pojedinci....
Izvini sto ti pisem ovo u garazi ali zelim samo da te postedim bezveznih konverzacia,bolje ispravi neke detalje ;)
e pa vidis da se ne razumijes,jaci bloof zato sto tvornicki drzi pritisak do 1,3bar,a tvornico auto ima pritisak turba 0,7bar i to mu je dovoljno,a moje auto pravi 1,4 stoga ne biizdrzao pritisak i stavljen je jaci bloof ventil (cca4 bar),moja greska sto sam piso u mnozini,stavljena je manja remenica RADILICE i laksa,mogu ti uslikati da vidis kako to izgleda,kako mislis odakle to,pa to se kupi neznam kako vi djelove nabavljate,vidim da bas i neznas ili nikad to nisi cuo ali malo googlaj pa ces naci sta to znaci,a ne ovako da se prosipas.nisam napisao jos da je wasgate ventil potpuno otvoren ako znas sta je to,i cemu sluzi nemoj da te sad jos vise zbunjujem



CoL3 je napisao(la):
strasan golf :cool:jako cesto ga viđam po gradu,jel bude u rodocu pred onim kaficom cesto ?
moguce, da ga dole viđas posto je to moj kafic,vec je netko napisao,dole sam svaki dan


sandy_mo je napisao(la):
Odma mi dan popravis kad me ujutro probudi kihanje turba :D
Extra autic gledam ga svaki dan u prolazu, javni nekad kad si slobodan za kavicu da vidim poblize to cudo :cool:
haha,pa svrati nekad kad vidis auto pored kafica i ja sam tu cim je i auto
 
Član
Golfer ti je strasan..bgm svaki put mi oci za njim ostanu ak sam u rodocu ili po gradu ako ga vidim jako dobar zvuk i jako lijep na oci :)
 
Dobro došao. Sve pohvale. odličan auto. Ali što je zanimljivo, svo ameri imaju extra opremu a manuelnu klimu.
Opet kažem, odličan auto , respect. :cool:
 
dobar pravo GTI, steta sto nema klimu, bord i te neke sitnice, ali opet imas full kozni enterijer
tesko je to sve upariti,,
snagu si mu dobro povecao, vjerujem da ti je pumpa redovna stanica,, iz iskustva, pozz i sretno
u daljim preradama
 
Član
golf ti je super;), svaka cast, al nemoj da nam diras Nermina, nije nista lose mislio...
 
Top