Golf MK3

Golf MK3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ey druze vidim da si presvlacio krov na trici meni se bio isto odljepio pa sam za ljepio i izgledalo je super prva dva mjeseca dok nije pocelo opet otpadat de mi reci koje si ljeplo koristio ja sam radio neostikom i nikako nisam zadocoljan....i trica ti je super samo napred ;)))
 
Ey druze vidim da si presvlacio krov na trici meni se bio isto odljepio pa sam za ljepio i izgledalo je super prva dva mjeseca dok nije pocelo opet otpadat de mi reci koje si ljeplo koristio ja sam radio neostikom i nikako nisam zadocoljan....i trica ti je super samo napred ;)))

Naletio na ljepilo u spreju nezz kako se zove javim ti extra je stvarno za ove radove a 6km komad otislo mi 3kom za krov od karavana drzi stvarno dobro odvaja karton ispod ali kozu nepusta


Danas rijesio siber stavljen novi el.naravno i ocisceni odvodi svi
Imao sam problema sa abs pa sam krenuo redom ukino abs :/ Nove pakne diskovi glavni kocioni cil. Servo dobos


I da...Malo smo slikali ja i enes golfove slike ce biti kasnije dok ih malo obradi..
 
Legend
2dgw1vc.jpg

w9i4ud.jpg
 
Danas se malo zmigavcima igrao ubacio sijalice od pozicije US fazon
I kupljene solidne felge 15" alu za zimu 195/65 gume dunlop
Fabricke opruge nabavljene prije jer sam svoje unistio prije nego sam nabavio gewinde
 
Član
super je ovo ali bolje je bilo da si to rijesio pomocu dvopolnih sijalica ;) jace svijetli a i nemoras busit zmigavac
 
Nije mi ni bila namjera da svijetli jako nekako mi previse napadno izgleda onda a zmigavaca ima par setova jbt ih.njih bar ima po otpadima za dzabe
vidjet cu kako ce se ponasati bojim se pregrijavanja jedino.ako bude problema onda ubaciti module i rahat
 
zimska oprema namontirana :) fabricki amortizeri i 15" felge
i krovni tapacirnug uradjen davno ali nikad slike da postavim...

nabavljeni i branici (made in germany) sa US lip.om od enesss.a
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top