Golf MK3

Golf MK3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozzz svima..

Prije 2-3 mjeseca kupljen novi ljubimac...
Radi se o Golfu 3 1.9sdi 93 godina

Dosao sa dosta "plastike" i jako losem stanju,pa je trenutno u fazi vracanja na fabricko stanje...Do sada je radjeno uglavnom oko motora.. jos mnogo toga u planu..

do sada odradjeno:

Zupcasti remen spaneri,mikro remen,klinasti remen
,dihtung poklopca motora,sva 4 grijaca nova,filter ulja,filter zraka,filter kabine,filter nafte,novo ulje u motoru,novo ulje u mjenjacu,antifriz,Uradjen remont Bosch pumpe,novi aku,cetkice anlasera,nove mandzetne,novi lezajevi amortizera,lezajevi na zadnjim tockovima,tapacirunzi od 97" god,sicevi obicni 97" god ,fabricke el.spigle,GTI lip,VR6 lajsne,plasticne obrve i plasticni GTI/GT pragovi,ofarban dio sjenila fabrickih farova u crno,

U planu su jos neke felgice 16" i spustanje ali ne zuri mi se dok ne najdem nesto kvalitetno...


prije
2a4wagw.jpg

garaza
2427k00.jpg

decembar
14kuwrb.jpg

vr6
2eeezc5.jpg

trenutno
1z57qsl.jpg
 
Član
Uz neke druge farove i masku naprijed, hauba je mogla i ostati,neznam sta imas u planu sa ovim retrovizorima,sretno u radovima;)
 
Član
fino autoo, samo i mene zanima sto skinu haubu? neke samo farove druge zamjeni i to je super..
 
pa vise sam ljubitelj fabrickog izgleda tako da mi se ta hauba nikako nije uklapala (na prodaju je)...bila je i maska bez znaka, zamjenjena sa fabrickom maskom .. dok malo ugrije (sto nemogu docekaatii) lakiranje haube...spigle su skinute takodjer stavljene fabricke elekricne lakirane u crno mat..

sto se tice farova mozda jedino dvokomorni fabricki da ih uradim na isti fazon kao i ovi..

danas naisao na problem..pa ce ostali radovi sacekati dok se to ne sanira..desni prag totalno propao ..pa sam prisiljen kupiti novi i povariti..
 
Putovanja.ba
Administrator
Cim si skinuo lajsne i retrovizore projekat ide u dobrom smjeru :cool: sretno i pratimo te ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top