Golf mk3 by Vedo

Golf mk3 by Vedo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf mk3

kakve god karambolke da budu opet ovakva boja ga vadi nemoguce,da ostanu stock karambolke mjera...svaka cast nema dalje....sretno u daljim radovima,znam ja auto iz proslosti,moze jedno pitanje gdje si kupio auspuh,mislim zadnji lonac ja moram kupiti i htio bih potpuno isti....za mene je to najljepsi lonac(mislim izlazne cijevi-Rore)..hvala
 
Član
RE: Golf mk3

hvala keno... lonac je prodan a Berbic ili Barbic, neznam tacno ime, je to radio, onaj prema Kiseljaku... ness sport marka..

Jos 3 dana do finalnih slika... :lol:

gaga je napisao(la):
nisi trebao ovo unutra farbati
al jbg radis sebi auto :D

Bas tako... ;)
 
Legend
RE: Golf mk3

fino ti to vedo , nije moj Đir sto kazu , al znas ti koliko je dovoljno , svaka cast ;)
jedva cekam finalni izgled ;)
 

IGY

Član
RE: Golf mk3

moj vedo dok ti juce spavas, ja ti smirglam lajsne hahahahaha
BTW sta su ti ono sva stakla otpala na autu, nema ni jednog, mrsko mi bilo slikati nisam imao vremena, ali ono sto sam vidio je odlicno
heh jedva cekam sutra da vidim moze li bar 200 kad je budem vozio u komoru :lol:
 
Član
RE: Golf mk3

IGY je napisao(la):
moj vedo dok ti juce spavas, ja ti smirglam lajsne hahahahaha
BTW sta su ti ono sva stakla otpala na autu, nema ni jednog, mrsko mi bilo slikati nisam imao vremena, ali ono sto sam vidio je odlicno
heh jedva cekam sutra da vidim moze li bar 200 kad je budem vozio u komoru :lol:

znaci skinuta su stakla odlicno... znaci ti vozis moje auto na farbanje... ajde bice i mustuluka kad se zavrsi izgleda...
 
Član
RE: Golf mk3

evo sad iz komore
uh
al jebe malu djecu i slaze ih na kamaru

to nek ti bude novi slogan za auto

evo sad dvije slike, a ostalo ce vedo kad mu dam slike, ne da mi se sad redati


103vgis.jpg


8wf782.jpg


C/p by Igy....

P.s. ja cu kasnije postaviti jos slikica...


ovo je link za komentare valjda ...

http://www.bhtuning.com/thread-19720.html

jel udure igy ?
 
Član
evo jutros uzeto auto iz komore, ja dobio vozacku i malo sam ga provozao... napravio sam 2-3 slike... igy je napravio 1000 tako da on to meni mora poslati...





 
Član
Preuzet auto... hmmm mogu reci samo Amele svaka cast... fkt je uradio posao te sa ovim ima moje sve preporuke ....

Slike govore 100000 rijeci... a ponovo uzivo... xyz dozivljaj...




 
Član
Malo vise kasnim sa updateom... al evo ga...

Legli plinski samostelujuci, auto spusteno hmm jos cca 2cm.... i naravno xenoni su legli...










 
Član
OD DANAS SE SAMO MOGU PONOSITI DA SAM VOZIO OVAKVOG GOLFA...

Golf je danas prodan, otisao je u ruke jednog gospodina, koji vidim da zna da cijeni auto i mišljenja sam da će golf u njegovim rukama biti još bolji...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top