Golf mk3 by Vedo

Golf mk3 by Vedo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf mk3

danas idem pa poslikam... nisam bio od ponedjeljka kod Amela a cuo sam da je vrlo pri kraju sa radovima... mozda jos slijedeca sedmica...
 
Član
RE: Golf mk3

Evo nakon nekog vremena radovi se privode kraju... uskoro skidanje stakala i full priprema za lakiranje... u utorak se farbaju stokovi i ove zezancije, u cetvrtak/petak se farba komplet... tako da bi se sastavljanje moglo ocekivati do nedjelje... ukratko nekoliko slikica...

351ze4x.jpg


xkuc74.jpg


2yonx9k.jpg


2nrzvaw.jpg


zxsaoj.jpg


P.s. jos jednom da napisem... Amele svaka cast...
 
Legend
RE: Golf mk3

maca kad skidas prozore ?
danas vidio auto, nema se tu sta puno pametovati
za sad je super, vidjet cemo kako ce dalje

iako one karabomlke :icon_confused:
 

IGY

Član
RE: Golf mk3

imam i ja slika
ali stavio si ti tako da nema potrebe, jedino one karambolke odvratne mada mi je bilo gadno i slikati to
 
Član
RE: Golf mk3

daj ba slika sta je ovo samo 2-3 daj slike sa karambolkama i sve..cekam vec 20 dana da vidm kakvo je iznenadjenje hajd svegati nemogu vise da cekam da vidim kakva ce biti zvijer
 
Član
RE: Golf mk3

bice slike kad se kompletira... slabo idem ja kod Amela, odem jednom u 7 dana da vidim sta se radi pa tako i slikam... slijedeci put kad odem obecavam vise slika...

@gaga: lajsne sa strana ostaju... meni je ljepse sa lajsnama a kako ja auto pravim sebi tako ce i biti.. :lol::lol::lol:
 

IGY

Član
RE: Golf mk3

eto ja odo kasnije da gledam kako se farba, pavedo ako hocs hajd i ti

btw karambolke su ofarbane, nisu tako ni lose, koliko su odvratne:lol:
 
Član
RE: Golf mk3

IGY je napisao(la):
eto ja odo kasnije da gledam kako se farba, pavedo ako hocs hajd i ti

btw karambolke su ofarbane, nisu tako ni lose, koliko su odvratne:lol:

heheh samo ti gledaj... ja nemam vremena... hocu slike veceras na forumu...

@ btw: samo ti podjebaji za karambolke... kako ces ljudima u oci pogledati u nedjelju ? :lol:
 

IGY

Član
RE: Golf mk3

oj ne znam ni sam al fakat
eh ovako da krenemo redom danas nam Vedu zamalo nije srce uhvatilo, kad sam mu rekao da je pogresna boja tj da smo gresku napravili kod mixa boje, no naravno to je bila samo sala :cool:
al evo da mu se oduzim ipak cu staviti kako treba slike, i ako sam kontao da stavim crnobijele slike pa da se jos pitate o cemu se radi :lol::lol::lol:

al Amel zbilja zna svoj posao raditi, sto dokazuje opet, naravno opet unikatna boja, iz neke kombinacije izbacio je nesto, a ubacio nesto drugo, no ima recept za sve, tako da nema straha da se fuli boja ako bi se opet pravila... :cool:

14ccyde.jpg


2lvitlx.jpg


2vnhw77.jpg


2wqemte.jpg


o5nbzt.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top