Golf mk3 by Vedo ... komentari

Golf mk3 by Vedo ... komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
sad opet gledam ti one slike
opet ja to moram poslikai sad kad je sve sklopljeno
btw moram ti one slike i klipove dati
 
Član
auto odradjeno perfekt za 10+,nema se sta tu puno komentarisati auto je odlicno,boja bas predobra,sretno ;)
 
Član
ljudi vidio sam medju prvima auto...heheh nema dalje jeste po mraku bilo,svaka cast majstorluk,ima par stvari koje su meni zapale za oko sto ja nebi uradio ali svako ima svoj ukus....imam i par slika;););)
 
Član
Svaka cast drug. Pratim tvoj projekat vec duze vrijeme, i ono sto sam zapazio odmah je da je posvecena sitnica svakom detalju, i da je ulozeno dosta dosta, a sto je najvaznije, nisi nista pretjerivao, sto mi se i svidja, kultura prava, a ustom izgleda opako. Ne sumnjam u to da ce auto lomiti vratove kada ga zavrsis. Samo polako i cuvaj ga, sretno u nastavku ;)
 
Vidio sam te neku noc, sa nekim momcima na grbavici ispred HAMA, nesto skacete po autu! Sta je bilo?

Al boja je mrak! :icon_eek:
 

IGY

Član
aaaaaaaaaaaaaaa
sta sam slika pocinio veceras
malo su nas neka auta zajebavala, mal me ne zgazi jedna budala dok sam lezao na sred ceste

malo zastitari pravili probleme, ali slike su prejebene i bice u toku sedmice :cool:
 
Član
Hvala ljudi...

Ovako postavljeni su xenoni i sportski amortizeri.... i doslo je do malog problema...
Iako sam izvukao obrve nenormalno... kako je auto leglo... kaci... ne kaci na gornjem dijelu vec na prednjem dijelu zadnjeg blatobrana... heheh ako me skontate dacu vam cenera gdje se to nalazi...

Uglavnom skinuo sam distancere i sad je ok... a sta jos moze biti da je malo debela guma iako je razvucena 50 profil je 50...

Slikano je sve... ali problem je u tome sto mobitel ne mogu da otvorim u windowsu nikako... uvijek neki problem sa tim slikama... :icon_question:

IGY je napisao(la):
aaaaaaaaaaaaaaa
sta sam slika pocinio veceras
malo su nas neka auta zajebavala, mal me ne zgazi jedna budala dok sam lezao na sred ceste

malo zastitari pravili probleme, ali slike su prejebene i bice u toku sedmice :cool:

hahhaha vidis zaboravih to spomenuti u ovom postu iznad... sad sam usao u kucu... zove igy... izlazi da poslikamo... od 12 do sad smo slikali... a slike su ma za drkice... :lol:
 
Član
ne valja golf nista, danas vidio uzivo, nema auspuha. pihhhh kakvo je to auto bez auspuha heheh :lol:

golfic je dramica buraGeru ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top