Golf mk3 by Vedo ... komentari

Golf mk3 by Vedo ... komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
auuu brate drugo auto totalno... haos izgleda.... daj jos slika fino je poslikaj ko zna hocu li te sresti do vikenda :D :D
 
Član
Ovo je najbolje uradjena 3ca koju sam vidio na ovim prostorima ! Svaka cast na izboru boje i stila kompletnog auta nemogu da se odvojim od ovih slika fkt prejako !!!:cool::cool::cool:
 
Početnik
A jesil skidao bocne lajsne, retrovizore, karambolke i posebno to ofarbao pa vratio ili si ofarbao onako preko svega dok je bilo na autu ?
 
Legend
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj kako je jebennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
ne mogu da vjerujem uuuuuuuuuuuuuuuuuuhuuuu
vedo majstore, svaka ti cast, ja fakat nemam nikakve zamjerke ovako preko slika, a mogu reci da si pogodio sto se tice karambolki, lajsni, prednjek looka,i sve ostalo.. ma drama (al ona prava) :D
 
Član
BIce slike obecavam sa svih strana... sad sam u skripcu sa vremenom... ispiti svaki dan i na to dodajte posao... vjerujte bice parkiran u garazi do petka, neznam kako cu izdrzati al boze moj...

Hvala svima... cudno je to al kad procitas ovako komentare onda imas zelje da ides dalje i dalje i dalje...
 
Legend
braca danas sam zvao da vidim kola, al si bio nedostupan, bices bjen po top direktorskoj guzici hahah :lol::lol::D
 
Član
noke, ne napadaj covjeka. ima nas koji se obrazujemo, za razliku od ovih sto ljencare po netu :lol:

a jesil ga spustio i zatamnio?? :D
 

IGY

Član
turbina je napisao(la):
A jesil skidao bocne lajsne, retrovizore, karambolke i posebno to ofarbao pa vratio ili si ofarbao onako preko svega dok je bilo na autu ?


ovako
sve je poskidano sa auta, ofarbano ispod toga, i vraceno da se komplet farba
jer se ova boja mora nanjeti u jednom komadu, znaci nema posebnog farbanja
znaci skunute lasjne ofarbano ispod njih, i vracene na auto i u kompletu sa autom ofarbane
 
Član
.nOKe je napisao(la):
braca danas sam zvao da vidim kola, al si bio nedostupan, bices bjen po top direktorskoj guzici hahah :lol::lol::D


Imao sam ispit a ometaju signale kod nas... ma gospoda ljudi.. :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top