Golf mk2 syncro Country..slike str. 5

Golf mk2 syncro Country..slike str. 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Golf mk2 syncro Country

thx ;)

@bmw_nesta: ne znam sta je tvoj komsija napravio, al karoserija u obicnog golfa i u syncra nije ista...
 
:icon_biggrin: gotivim ih tvoj je odlican ;)

vidio sam ih skroz malo ali detaljno :icon_biggrin: i jedan cak identican ko tvoj :icon_smile: mozda nije imao folije na staklima :D
 
Početnik
GolFanatiCars je napisao(la):
:icon_biggrin: gotivim ih tvoj je odlican ;)

vidio sam ih skroz malo ali detaljno :icon_biggrin: i jedan cak identican ko tvoj :icon_smile: mozda nije imao folije na staklima :D

ima ih jos kod nas u BiH, u zadnje vrijeme jos vise, samo ne znam gdje su bili dok su se mogli legalno uvesti... cudno je sto dosta ljudi misli da sam to ja sam pravio, pa i kad granicu prelazim ne zezaju za zatamnjena stakla nego obicno pitaju "a gospe ti, sta si ga ovo razdigo" i tako, prolazim uvijek bez problema i uvijek primijecen, gdje god dodjem :cool:
 
Član
bas sam htio da napisem kako nase bosnje a i sira narodna masa konta da je ovo djelo nekog totalno ludog covjeka, koji nije imao sta da radi, pa se zajebavao oko golfa II, stvarno sam te price cuo na vise mijesta. Prije Bube u Vitezu ima isti kao tvoj, bar ovako na izgled, nije zatamnjen kolko sam vidio, nema ovakve farove i tako, vjerujem da ima jos razlika kolko hoces:cool::cool:
ovaj tvoj mi je predobar, zavidim ti
jedina duja koju bi ja volio da imam
 
Početnik
a sta ce ljudi, kad vide sta sve rade sa golfova dvica kod nas u Bosni, ne bi ih cudilo i da jedan proleti ko NLO, a vec ih ima koji izgledaju tako, samo ne lete :cool:
 
Član
Zver je to od auta ;) Skoro sam video da na zapadu jos uvek moze da se nabavi kit za country. Znaci od tvog auta samo skoljka, a dobijas sasiju, vesanje i sve ostalo koje leze sraf na sraf :cool:
 
Početnik
hvala na komentarima...wagenman, nisam znao za to, znam samo da vec dvije godine nema da se naruci originalni dio za country, niti ce biti...

Srki, do sada me nije izdao, imao sam samo problema sa zadnjim pogonom kad idem u rikverc, al zamijenjen je rikverc prekidac pa sad i to radi..prezadovoljan ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top