Golf mk2 syncro Country..slike str. 5

Golf mk2 syncro Country..slike str. 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Limpi je napisao(la):
pissss vw, krs :D :D

fin ovaj primjerak ;)

cuuj ovog sto se upustio, a do neki dan ti skoda bila visocija od Country-a :D

znaci, sa ovim ces me lako poznat kad sam u Ze (a cesto sam) pa zovi na kafu ;)
 
Legend
odlican je ..
nego oggy reci mi, jel znas slucajno ima li negdje na otpadu ovakav, trebalo bi mi nekih dijelova :p
 
Početnik
.nOKe je napisao(la):
odlican je ..
nego oggy reci mi, jel znas slucajno ima li negdje na otpadu ovakav, trebalo bi mi nekih dijelova :p

trebaju ti g60 rubovi, jel?
Ne znam, drug, javi i ti meni ako ima negdje jedan :cool:
 
Legend
tako nekako :)
a imam ovog jednog, sabana, hoce golfa za sela (ozbiljno) pa pokusava napravit kao neku repliku ovog, trebaju mu ovi metalni dijelovi, naprijed, sa strane i nazad, nosac gume itd..

znam da se sve moze napravit, ali eto on bi kao origigi..
 
Početnik
Golf je masinerija imao sam priliku da se vozim u jednom takvom, samo sto je ovaj 1.8.

A evo ko hoce ima Chrome Edition nije ih napravljeno puno....cini mi se nesto oko 100 komada od ukupno 6xxx :)) ;)


http://www.pik.ba/artikal/1085543/golf-country-synkro/
 
Član
jooooooooooooj kako je dobar :icon_smile: samo mi nekako ne lezhe ove sadashnje felge, stavi kakve celichare :D
 
Član
Ovaj kod tebe je extra ocuvan :cool:

bas je pojava, jos kod nas malo ih zna da su bili ovakvi fabricki pa svi misle kad vide da je od obicne dvice džip napravkljen :D:cool:
 
Član
Ajd neka malo kad Oggy nece da refresuje temu moraju forumasi malo :D

A sto je najbitnije kod njega je jos auto nije prodato tako da je tema jos aktivna :cool:
 
Početnik
Ma samo dizi :D
Nije auto prodano, ne bih ga zimi dao ni zasta...a pogotovo za smijesne pare koje nude ljudi :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top