Golf Mk2, prinova :)

Golf Mk2, prinova :)

Član
golf je ko lampa i da se dotjerat da bude perfektan,samo neznam zasto svi trcite za tom maskom bez znaka kada bar meni auto sa njom izgleda ruzno do bola,ja da se pitam ja bih skino te maglenke jer mi nikako neidu uz te plitke branike,druga stvar nadzi onu staru verziju galerije i postavi umijesto te sto imas,uradi sirene celicare i zakucaj ga i bice ko lutka ;);)
 
Član
Vidjecemo to za masku, mozda samo znak ofarbam u crno, i izvučem crvenu liniju onu. Znas kako je, imas milion ideja u glavi i ne znas za koju ces prije :lol: A maglenke ostaju, samo će ići u žuto. Džaba, sviđaju mi se. :D
 
Član
Fina podloga,masku bez znaka mozes i sam napraviti,ovo kako si ga uradio u PS je meni extra samo jos malo u pod sretno dalje ;)
 
Član
Drug svidja mi se golf ocuvan je pravo,planovi su dobri ;) svidja mi se kako si zamislio,samo bez maglenkih jer ne stoje nikako,ugl sretno u nastavku radova i puno predjenih kilometara :cool:
 
Član
Amer13 je napisao(la):
Drug svidja mi se golf ocuvan je pravo,planovi su dobri ;) svidja mi se kako si zamislio,samo bez maglenkih jer ne stoje nikako,ugl sretno u nastavku radova i puno predjenih kilometara :cool:

Hvala drug ;)

a što se tiče planova, moguće je da će se mijenjati.. neću da žurim, da se zaletim pa belaj.. Vidjećemo još. Sad se samo vozikam :D
 
Član
ma neka maglenki ne strse po meni nesto puno.. samo ih u zuto... i ja sebi tako nesto planiram staviti mozda... ;)
 
Član
+1 za zute maglenke ;)

ja bih prije celicara stavio ATS sa malo jacim falcom i do zemlje...i naravno ostavio masku sa znakom sa dva fara (nekako mi previse ubacivati male farove tu), a bez znaka mi nesto golo izgleda...mada generalno ih ne volim:icon_biggrin:

p.s. neka je dosla prinova, to je najbitnije...lako ce se ostalo u hodu napravit;)
 
Član
:cool:

Misliš na ATS Cup? Njih bar nije teško naći.. A za masku ćemo još vidjeti, vjerovatno će samo znak u crno ići. ;)

To i ja kažem, polako u hodu. ;)
 
Član
evo update :lol:

Skinuo ove krovne nosače, odma sam aerodinamičniji i sad imam 51kw :D

kt0qw14sz3uqe6oxub9h.jpg
[/URL][/img]

i jedan sporCki detalj sam zaboravio u prvom postu stavit', poklopac kuke od BMW :D

 
Član
Za znak :cool: ma bolje od ovih sirena, ai nisu ti nesto skupe...a dobro stoje na dvici ;)

samo lagano...
 
Član
RE: Golf Mk2 - Rot. Mali update :)

Dao sam golfu ime Rot, po njemački Crven :D

Evo radilo se nešto sitno, znak i lajsna na masci u crno i linija izvucena reflektujucom trakicom. :icon_biggrin:





Sa blicOm:



A evo kako na autu čuči:





:icon_biggrin:

eto sutra još skidam kuku, i sa tim su sva "skidanja" s Rota završena.. Još sam u dilemi za maglenke, da li da ih u žuto presvučem, ili da ih zatamnim onom light black folijom? :icon_question:
nekako mi se čini da ako ih u žuto gruhnem, previše će mi se isticati.. Ne znam, vidjećemo, probaću obje varijante :D
 
Top