Golf Mk2, prinova :)

Golf Mk2, prinova :)

Član
Evo, položio se vozački.. (tek, iako sam na forumu od neke 2009te godine, i negdje s početka srednje škole :D ) Nekad u garaži predstavio sam od starog golfa, al' stari u međuvremenu izmijenjao par auta.. nego, nebitno to.

Moj golf, prvo moje auto. '91 godina, 1.6td (44kw), od opreme ima kuku i galeriju :D
Nekih sitnica ima, npr. prekidač blokada paljenja, maglenke, i k'o na novijim autima svijetla se pale kad se auto upali :D

elem, uzeo sam ga od rođaka, koji je mehaničar i zadnjih 4-5 godina je kod njega, on ga je pazio i mazio, na satu piše 165kkm, mada nešto i ne vjerujem u to, al' ajd, možda je i tačno.. :icon_biggrin: Ima zastitu ispod motora, sve radi, prskalice zadnje sajbe, zadnji brisac, maglenke, grijanje, puhanje, sve je u najboljem redu..
Nije truho, fabrička boja na njemu, par sitnica ima popraviti na laku, rođak je to farbao pa se vidi razlika, drugačija boja skroz.. Unutrašnjost očuvana, motor utegnut', ništa ne lupka, ne kucka, ide k'o zmaj :D
Da ne duljim, evo slike.

rbaj1347ac63j0hcpxbe.jpg
[/URL][/img]

16a1l9nbzrkym5sxrev.jpg
[/URL][/img]








Planova ima naravno, ali u skladu s finansijama..
Prvo skinut' galeriju i kuku.. Maglenke ću ostaviti, nekako su mi kul :D
Pa popravit ove sitnice na laku što imaju..
plitki branici ostaju, mozda samo izvucem crvenu liniju po njima..
Neke fine felgice, pa muzika..
Maska bez znaka, spuštanje.. Uglavnom neće bit' neki seljakluk, jer ovako očuvan golf zasluzuje da se uradi s ukusom! :icon_biggrin:

Bice redovnih updatea, nou sikiriki :D ;)
 
Član
druze zaboravio si da skines i ove blatarice ako hocs da ne bude seljakLook. imas autic koji se da fino srediti ali i uloziti para bruku. tako da samo polako.
 
Član
druze ja kad sam uzimao auto i kad sam dotjerao bila samo jedna blatarica na golfu i nisam ga kako treba ni ugasio odmah sam je pocupo i bacio. zakucaj ga za zemlju i nabaci mu neke 14ke 7 i 8 j i ima da gori i nazad umjesto dobosa stavi diskove neces se pokajati. to iz iskustva kazem.
 
Član
sve to stoji sto si napiso,i fin je golf
al bas da ide ko zmaj to ti nevjrujem :cool::cool:
stavi masku sa 4 fara,lajsnu iznad njih i bacaj ove maglenke,pokvarise auto :cool:
 
Član
:lol: ma ide ko zmaj hahahahah Salim se, to ja onako, radi reda kazem. :D
Vidjecu za tu masku, mozda sjedne i ona.. A maglenke za sad ostaju :D
 
Član
Znam kako ide :cool::cool:

samo felgice 15" zaboravio sam napisat,cetir fara,lajsna,ofarbat znak u crno,i ofarbaj ono ispod zadnjeg branika u boju auta,ovako je bezveze skroz :D
 
Član
ma sve ostavi osim kuke, samo ga zakucaj i presvuci maglenke zutom folijom :cool: nek ti neko uradi u PS
 
Član
Odradicu ja u PS, razmisljao sam i o tome.. da ostanu i blatarice i galerija i maglenke u zuto.. vidjecemo :D
 
Član
Otkad su blatarice seljak-look :icon_question:

Naravno mislim na originalni dio, a ne na priheftane komade guma :icon_smile:
 
Član
toki je napisao(la):
Otkad su blatarice seljak-look :icon_question:

Naravno mislim na originalni dio, a ne na priheftane komade guma :icon_smile:

Kod mene su originalne ;)

arminnn je napisao(la):
ma sve ostavi osim kuke, samo ga zakucaj i presvuci maglenke zutom folijom :cool: nek ti neko uradi u PS

Evo neke moje vizije tog old schoola :cool:

se293ci4iw4epqs0r02.jpg
[/URL][/img]
 
Top