golf mk2 "poštar"

golf mk2 "poštar"

Pozdrav.
Predstavljam vam svoju trenutnu zujalicu.
VW GOLF MK2 1988. godište
1.6 dizel motor 40 kw
5+R mjenjač
IMG_20150319_150154.jpg
[/url][/IMG]
Još slika ću naknadno postaviti. :D
]

 
fin gollf djeluje očuvan,koji su planovi?
Kupljen od domaćina koji je bio vlasnik od 1997 pa sve do februara ove godine.
Mislio sam postaviti onaj fabrički spojler na gepek što većina golfova ima i masku kod farova bez znaka.
Kasnije bi postavio tamnija štop svjetla i vjerovatno potamnio zadnja bočna stakla.
Felge će se tražiti kada prođe zima. :)
Što se tiče enterijera, možda zamjenim ova sjedišta od golfa 3, a ozvučenje ću bagovremeno da promjenim takođe. :D
 
Ako je postar, tj. Golf Deutche Post, onda bi mu se pojas veze gore na stoku.
Ovaj kod mene se veže na standardni način, kod ručne da se tako izrazim. Prethodni vlasnik mi je rekao da su mu rekli prilikom uvoza da je bio poštanski pa sam zato pomislio. U komšiluku takođe ima golf iste boje i ostalih karakteristika ali kod njega se pojasevi vežu ka gore.
 
Član
Ovaj kod mene se veže na standardni način, kod ručne da se tako izrazim. Prethodni vlasnik mi je rekao da su mu rekli prilikom uvoza da je bio poštanski pa sam zato pomislio. U komšiluku takođe ima golf iste boje i ostalih karakteristika ali kod njega se pojasevi vežu ka gore.

Moguce, znam da su ti zuti golfovi "postarski" i vezu se ka gore, kad nisi svezan a vidis muriju nema sanse da se zavezes hahahha
 
Član
Kada je izasao iz fabrike 100% je imao pojaseve koji se vezu gore na vratima.
Drug iskren savjet nemoj nista stavljati na njega, ni spojler a kamo li zatamnjivanje stakala. Stavi lijep zadnji lonac, felgice i spusti ga. Mozes nabaciti i blendu i farove sa krstom ;)
 
Kada je izasao iz fabrike 100% je imao pojaseve koji se vezu gore na vratima.
Drug iskren savjet nemoj nista stavljati na njega, ni spojler a kamo li zatamnjivanje stakala. Stavi lijep zadnji lonac, felgice i spusti ga. Mozes nabaciti i blendu i farove sa krstom ;)
Svaki savjet je dobrodošao. :D
Šta je blenda?
 
Top