Golf Mk2 Paljenje

Golf Mk2 Paljenje

Član
Skopcaj na infuziju litar ATF direktno, vidi kako ce paliti, kad upalis nek izvuce sav ATF iz flase
Visak ce vratiti u rezervoar.
Ne mora znacit da ce bit bolje al pokusaj znam slicni slucajeva.
 
Član
Po svemu gledajuci tvoj problem je u pumpi visokog pritiska jer inace grijaci da ne valjaju sibno bi oblak crnog dima na auspuh dizne da ne valjaju oblak bijelog dima il bi lupo ko traktor kompresije da nema nebi on tako lahko sastavio na guranje a sto kanfla cep kad odvrnes uljna pumpa pricepljena ili iberlauf zacepljen kako god dovuci napravicemo pozdrav i samo probaj niz vece brdo kakva je kompresija u prvu i pusti ga vidi hoce li kociti motor ili ce ubrzavati i pazi nederi puno moze otici u iber turu lahko
 
Po svemu gledajuci tvoj problem je u pumpi visokog pritiska jer inace grijaci da ne valjaju sibno bi oblak crnog dima na auspuh dizne da ne valjaju oblak bijelog dima il bi lupo ko traktor kompresije da nema nebi on tako lahko sastavio na guranje a sto kanfla cep kad odvrnes uljna pumpa pricepljena ili iberlauf zacepljen kako god dovuci napravicemo pozdrav i samo probaj niz vece brdo kakva je kompresija u prvu i pusti ga vidi hoce li kociti motor ili ce ubrzavati i pazi nederi puno moze otici u iber turu lahko

Sta da ti kazem malo mu i anlser steko pa sam ga repariro on sad pali normalno. Eh sad da li je sto je malo ovo otopilo ili nesta drugo neznam. Uglavnom sipao sam i atfa i raznih aditiva pa da li je sta pomoglo... A nije problem reci gdje si doci cu pa cemo se zarovit...
 
U mom mjestu jedno 4 dvice ima isti problem, cak sam i ja imo isto na passatu, kad je bio ispod -1 nece da sastavi nema sanse, cim malo toplije na pola kljuca pali.
 
Top