Golf mk2 novi motor str. 10

Golf mk2 novi motor str. 10

Član
RE: golf mk2

cnic_gsi je napisao(la):
Ponovili smo se :D

moram malo a tek slijedi sutra glavni spektakl

evo vako izgleda upaljene pozicije malo je slika naopačke ali se vidi


nisam imao mira da gledam male farove u kutiji sa lajsnom onda sam to stavio donju lajsnu obojao sam u crno a gornju sam samo stavio da narod ujitru vidi da je imam a nisam imao boju od auta da je bojim danas pa je to sutra prvo na redu



i vako to izgleda izbliza i sa kristalnom maglenkom koja nažalost nema angel ays ali nema veze neka je proziran to je bitno-- upaljene pozicije i lajsna iznad fara

 
Član
RE: golf mk2

Fin GOLF i dobra podloga za GS samo napred ;) i da to nisu maglenke nego farovi za duga svijetla...pozz
 
Član
RE: golf mk2

Dobro si krenuo ;) Mozda sa tim migavcima napred mogu da idu i zadnja svetla u kombinaciji crvenog i kristala. Mislim i da bi bolje izgledala limena lajsna u masci u boji auta kao i obrvica ali ako se tebi ovako svidja nemam nista protiv :cool:
 
Član
RE: golf mk2

wagenman je napisao(la):
Dobro si krenuo ;) Mozda sa tim migavcima napred mogu da idu i zadnja svetla u kombinaciji crvenog i kristala. Mislim i da bi bolje izgledala limena lajsna u masci u boji auta kao i obrvica ali ako se tebi ovako svidja nemam nista protiv :cool:

pa zadnji štopovi su također kristlani a za ove lajsnne kasno sam stavio pa nisam otišao po boju

VW Diego je napisao(la):
dobar ;) ja bi jos znak u crno i duboku ralicu sto se tice prednjeg kraja :cool:

a mozda ce u crno ali najvjerovatnije ce ic bez znaka ali otom potom
 
Član
RE: golf mk2

danas se nije vele radilo oko vozila zbog veće sile(pilanja drva) pa sam uspio samo ubacit jedan par led žarulja i oprao ga još sam nešto probao na golfu ali nisam uspio danas a nek ostane iznenađenje kad napravi

 
Član
RE: golf mk2

evo opet ova kiša pa je se vozilo utralo u garažu a prije toga je kupljena boja vozila pa je se počelo pomalo i radit nekad davno sam malo oštetio vezni lim pa mi sad tek pojavila rupa gdje je se lim malo žgužvao ali riješit će mo ito


pa sam obojao i zadnju plastiku na gepeku


pa sam malo kupio karbon folije ali je vec bilo 10 sati pa sam malo manje zahtjevnije poslove uradio


 
Član
RE: golf mk2

Dobro napreduješ samo tako...mada si mogao bolje štokove odraditi...ponovi to...pozzzz:cool:
 
Član
RE: golf mk2

bad_look je napisao(la):
Dobro napreduješ samo tako...mada si mogao bolje štokove odraditi...ponovi to...pozzzz:cool:

mogao sam znam da jesam a ponovit cu ako ostane folije ovo mi je prvo što sam lijepio carbon foliom
 
Član
RE: golf mk2

kako su počele sezone kiša umene su se pojavili stari problemi prokišnjava mi šiber kao koda ga i nema pa sam odlučio uradit a da liči na nešto( sve osim silikona) i onda sam kupio karbon foliju i po prvi put se susrećem sa tim pa sam malo okolo stavlja da malo uštelim i onda sam se bacio na krov
i vako izgleda sa prednje strane

a ovako sa zadnje strane


i onda sam sredio i vezni lim pa sad nema velike rupe sad je ko normalno malo se vidi ali je bolje nego je bilo
 
Top