Golf mk2 novi motor str. 10

Golf mk2 novi motor str. 10

Član
RE: golf mk 2 1.6 dizel

kakve ba maglenke, nemoj to stavljat, da su duboki branici pa da imas maglenku inekako, ali ovako ce ti bezze izgledat, nije to to, al et, probaj svejedno pa ces vidjet;)
 
Član
RE: golf mk 2 1.6 dizel

ArminM je napisao(la):
kakve ba maglenke, nemoj to stavljat, da su duboki branici pa da imas maglenku inekako, ali ovako ce ti bezze izgledat, nije to to, al et, probaj svejedno pa ces vidjet;)

bolan okrugle maglenke što na masci stoje
 
Član
RE: golf mk 2 1.6 dizel

to ja, konto sam da neces dole na vezni lim kacat kakve maglenke, to bi ga bas usralo
do mene je sto nisam skonto:lol::cool::cool:
 
Član
RE: golf mk 2 1.6 dizel

ArminM je napisao(la):
to ja, konto sam da neces dole na vezni lim kacat kakve maglenke, to bi ga bas usralo
do mene je sto nisam skonto:lol::cool::cool:

ma kakvi kad vidim one golfove sa uskim branikom a ispod maglenke odma mih se povraća
 
Član
RE: golf mk2

Dobra golfacija brate sad samo laganini zakurlo si tj. navuko si se sada nema nazad sretno dalje do sada mi se svidja ;)
 
Član
RE: golf mk2

cnic_gsi je napisao(la):
Dobra golfacija brate sad samo laganini zakurlo si tj. navuko si se sada nema nazad sretno dalje do sada mi se svidja ;)

eto moram malo sređivat nesmise svakakav vozat još sjedišta i to je to



danas stavljena i nova cijev za usis zraka nije neka investicija ali je bolje nego prijašnja (nije je bilo nikako ) zbog komadića koji su se pojavljivali u filteru
 
Član
RE: golf mk2



danas napokon stavljena i centralna brava i na gepek uz dosta muke je stavljena naravno morao sam naći i novu bravu koja ima centralnu pa sam tražio po otpadima i nisam ništa našao nego sam otišao i kupio novu (10 km)

 
Član
RE: golf mk2

..323.. je napisao(la):
Dobar golf,lijepo ali polako radis.Dobri su ti ovi skakavci.:icon_smile:

sta cu nemogu brze ja jos idem u školu a moraju bit ljepi kad su za golfa

VW Diego je napisao(la):
fin golf ;) od cega si uzeo ovu spuzvu ili vec sta je za zracnog filtera?!
sretno dalje :cool:

to je orginal za golfa 2 kupio u auto dijelovima unas u širokom brijegu
 
Član
RE: golf mk2

danas se malo radilo oko vozila i kupio sam kristalne žmigavce sa pozicijom ali pošto mi je kasno došlo stavio sam samo to a još sam kupio i kristalne maglenke i lajsnu iznad farova ali to ce se sutra u garaži radit evo sad jedna slika a posle ce bit sa upaljenom pozicijom
 
Top