Golf mk2 (hvala DADO)

Golf mk2 (hvala DADO)

Član
Volio bi drug da se upoznamo ;)

Nemoj mi reci da ti stari voza ovog golfa :icon_eek:

A golf ko golf, eh kum i ja imali smo lijepih trenutaka sa nasim vozilicama... jebiga sentimentalno i meni vrijedi ovaj golf kao da je moj ;) cuvaj ga, mazi ga i pazi, na tebi je sad zadaca da ga opravdas :cool:
 
negdje sam bio napisao najbitnije od svega je da je momak zadovoljan sa autom ja mu s moje strane mogu samo poželit što više pređenih km i da se navoza u zdravlju i sreći...što se tiče auta ja sam osobno momku predlozio da auto malo digne za početak da nebi nesto slomio dok se malo ne usteli i dobije osječaj jer je auto bas bio zabijen za pod i nije preporučljivo da se vozi ako nema iskustva kad malo dodje na svoje doće kod mene i ide u zemlju jest da je malo izgubio na izgledu jer je podignut al doće i to na svoje.....što se mene tiče ja auto neću nikad prežalit jer sam ga ja sam radio 6 godina i to je mojih ruku djelu znam ja samo koliko sam proveo kraj njega i sta me sve vezalo za njega...al auto je najvise prodan iz razloga sto meni treba neko obiteljsko auto sa 4 vrata klima itd radi djece i svega..bila je opcija da ostane da kupim jos jedno auto al to je u danasnje vrijeme nemoguce...što se tiče auta i daljnih ulaganja ja sam imo jos dosta toga al moro sam reć stop zatvorit oči i pregrmit da auto ode tješi me jedino sto se doc drugo pa da opet nesto šarafam koliko toliko za svoju dušu...na kraju jos jednom sretno i da se navozas i sta god da bude zapne i slično tu sam uvjek volim pomoć i rado ću pomoć lijep pozz:cool::icon_sad:
 
evo bas je oprano i stavljeno na spavanje bas Dado kako sam ti i rekao nemogu niti zamisliti kakoje tebi ali ja sam bas kako si napisao prezadovoljan a spustiti ce se on samo da ja naucim sa onim drugim gdje je koja rupa pa da mogu izgjegavati sto je sigurno sigurno je

tibor987 je napisao(la):
Volio bi drug da se upoznamo ;)

Nemoj mi reci da ti stari voza ovog golfa :icon_eek:

A golf ko golf, eh kum i ja imali smo lijepih trenutaka sa nasim vozilicama... jebiga sentimentalno i meni vrijedi ovaj golf kao da je moj ;) cuvaj ga, mazi ga i pazi, na tebi je sad zadaca da ga opravdas :cool:

bas tako se i ja nadam da cu imati sjajnih trenutaka kao sto ste i vi imali a sto se cuvanja tice cuvam koliko je u mojoj mogucnosti ali ipak ceste su lose pa se nikada nista ne moze garantirati a sto se tice ciscenja i pranja i paznje u vozackom smislu oprezan sam maksimalno
 
Član
neka je i tebi sa srecom sve je receno vec o ovom autu, imas li ti kakvih planova :icon_question:
koliko si ga platio :D;)
 
cijena je 5500 KM sa svime ovako kakav jeste a sto se planova tice za sada samo odrzavati na nivou koji je dado poceo
A nekada poslje mozda neki jaci motor i to je to samo da ne otvaram tamo u oglasima temu ako netko moze ili zna gdje ima lijevi podizac stakla jer dado ga je mjenjao nedavno a izgleda da opet nesto zeza :icon_sad:
 
Početnik
Auto je fkt prelijepo i na tebi je sada da ga cuvas kao sto je i dado,a sto se tice cijene pa stvarno dzaba je za takvo auto,kakve grobove ljudi prodaju po toj cijeni taj vrijedi svake marke.Neka je sa srecom :cool:
 
a cijena je i vise nego povoljna za ovakav auto ja sam isto to rekao sta sve ljudi prodaju za priblizno novca ovaj golf je vrijedan svkog pfeninga
 
Član
to je u poredjenju sa sepetima koje ljudi prodaju po 4-5 hiljada dzaba jer je auto ko novo...i vrijedi svake marke...
prije ce biti da je to postena cijena, a da ostali pretjeruju ;)

kontao sam da imas u planu neki jaci motor , npr. 1,8T jer sve je to savrseno ali motor bi ga kompletirao jer je nabrijan svana brutalno, osim ako nisi neki speed freak pa ti to nije potrebno ...iako je danas to prilicno nedovoljno snage..
 
Evo da vidite da pokusavam odrzavati obecanje

fotografija0072i.jpg

fotografija0066y.jpg

fotografija0065z.jpg

fotografija0057d.jpg

dsc02985fr.jpg

dsc02980l.jpg

evo nije bas neka kvaliteta ali mislim da se vidi da sam ga ljepo oprao :lol: :lol: :lol:

AnDel je napisao(la):
to je u poredjenju sa sepetima koje ljudi prodaju po 4-5 hiljada dzaba jer je auto ko novo...i vrijedi svake marke...
prije ce biti da je to postena cijena, a da ostali pretjeruju ;)

kontao sam da imas u planu neki jaci motor , npr. 1,8T jer sve je to savrseno ali motor bi ga kompletirao jer je nabrijan svana brutalno, osim ako nisi neki speed freak pa ti to nije potrebno ...iako je danas to prilicno nedovoljno snage..

a ono 1.8T je san dosta VW fanova ali ono naravno ako dobijem priliku da ubacim taj motor biti ce ali za sada samo polagano odrzavati ovo sto imam pa cemo vidjeti :icon_biggrin:
 
Član
sve uredu samo nemoj da mu ucinis nesto sto mu ni sam Dado ne bi ucinio, drago mi je sto je ovakav stroj ostao u istom gradu gdje je i postao ovakvim kakav jeste, dado je tu da ti pomogne sve sto ti bude trebalo. Stvarno si se rodio pod sretnom zvijezdom pa si kupio takav auto, od takvog covjeka
ono sto on ima pod haubom treba da bude uzor svima nama
APOTEKA brate, apoteka. Dzabe kilovati, dzaba snaga motora kad pogledam kako ga je drzao. Budi ponosan sto si vlasnik ovog auta, cuvaj ga i pazi maximalno
komentarisao sam i prije, ali jos jednom da ti pozelim puno predjenih kilometara i puno sretnih trenutaka sa autom kao sto je vjerujem i dado imao;)
 
Top