Golf mk2 (hvala DADO)

Golf mk2 (hvala DADO)

Isprika što kasnim nisam bio u mogućnosti da prije otvorim garažu zbog problema sa netom

Kupio sam auto od člana foruma @dadao_style
Riječ je o golfu mk2 u Doslovno SAVRŠENOM STANJU
Motor: 1.3 B 40 kW
Koža i mali milion ostalih stvarčica slike govore 1000 riječi
Prošlom vlasniku sam obećao da ću ga paziti i čuvati kako je to i on radio i nadam se da ću u tome uspijeti slike od prije su u garaži http://www.bhtuning.com/golf-mk2-1990-german-style-t-39339.html
A evo i par slika što sam ja slikao
dsc02978bx.jpg

dsc02975s.jpg

dsc02974espezlb.jpg

dsc02973d.jpg

dsc02972zn.jpg

dsc02971vd.jpg

dsc02970su.jpg
dsc02969b.jpg

dsc02968mg.jpg
dsc02967d.jpg

dsc02966b.jpg

dsc02964x.jpg
 
Član
joj sad bi zaplako fkt.. drug tebi nek je sretno, golf se samo moze pozeliti ovakav, u ovom stanju...
sretno s njim, sve najbolje...
 
ne gotivim golfove, pogotovu dvice, ali ovu kada sam vidio, svaka cast, sad u sarajevu sam je bas zagledao, ma nema mane sekunde, motoric ko pista uredjen, za vanjski izgled no comment ;)

sve najbolje i samo ga cuvaj takvog kakav jeste :cool::cool:
 
hvala a znam da se za ovo treba zahvaljivati Bogu svaki dan jer sam svijestan što imam i znam kako je Dado to čuvao ja kada sam vidio da ga prodaje odmah sam kontaktirao da to riješimo

ArminM je napisao(la):
nastavi tamo gdje je dado stao i bit cemo sretni i mi a i ti;)

naravno samo treba vidjeti sa Dadom šta je mislio jer iskreno meni je ovo savršeno ovakvo kako jest
 
Legend
neka bude sa srecom,budes li nastavio dadinim stopama,ovo ce biti savrsenstvo iako je vec sad takav ;)
jesi ga podignuo ? il mi se cini da je dado nize vozio
 
jeste podignut je malo radi moga starog a i ceste su jako lose ali razgovarao sam sa dadom vraticemo mi njega uskoro na ono visinu na kojoj je bio
 
Član
ne mogu da vjerujem da ga je prodao... od kako sam se uclanio na forum pratim njegov projekat i samo rijeci hvale sam imao prema ovom golfu:cool:

nek ti je sa srecom;)
 
arminnn je napisao(la):
ne mogu da vjerujem da ga je prodao... od kako sam se uclanio na forum pratim njegov projekat i samo rijeci hvale sam imao prema ovom golfu:cool:

nek ti je sa srecom;)

Bas kada sam gledao golfa i kada smo razgovarali Dado govori ja jos ovoga nisam svjestan biti cu tek kada ti dam ključeve i prometnu Dado je ostao tuzan i u depri a ja presretan i u oblacima od srece
 
Top