Golf mk2 By Saleee - NEW <3 G60 TURBO

Golf mk2 By Saleee - NEW <3 G60 TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Bokili je napisao(la):
pa to je i problem , previse gleda šta drugi rade , gdje ceš farbati fabričke čeličare od golfa dvojke,koje su usput narruznije feluge ikad smišljene , u drečavo zelenu i očekivati da ispadne dobro ,
noke je farbao alu felne sa falcom ,tu je razlika


mislim da je mislio na noketov zimski setup ;) crne celicare sa crvenim rubom.... ako se nevaram
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Sad vec volje izgleda nije mu nikako stojao onaj Japan styling i taj usisnik za zrak na haubi moze proci samo ovu zelenu boju na masci ja bi zamjenio naravno crvenom a felge za zimu mogu biti i roze :D ali da su ALU za ljeto na mjestu ;), pohvale za promjene samo naprijed ;)
 

DLS

Početnik
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

ma dobar duja .. samo nek ide .. da nemora gurat
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Bokili je napisao(la):
pa to je i problem , previse gleda šta drugi rade , gdje ceš farbati fabričke čeličare od golfa dvojke,koje su usput narruznije feluge ikad smišljene , u drečavo zelenu i očekivati da ispadne dobro ,
noke je farbao alu felne sa falcom ,tu je razlika

Prije svega ove feluge su ofarbane prije vise od god. dana komplet u zeleno tj, kad noke-u nije ni palo na pamet o tako necemu, tako da nemozes pisati da od nekoga prepisuje, a sto se tice celicara, pa jbg. na kakvim ti vozis zimi ?

ps. Ko kaze da nije dobro ? EXTRA JE !!!
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Sad je puno bolji :cool:, bitno je da sve sto je radjeno, radjeno je kvalitetno, nema nista da visi :cool:[/u]
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Ovo samo ima kod nas, jos malo pa NLO !

Točkovi+distanceri+opruge=
 

Prilozi

  • 24172_368353039725_367360459725_3419469_3104002_n.jpg
    24172_368353039725_367360459725_3419469_3104002_n.jpg
    77,9 KB · Pregleda: 155
Administrator
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

nije ni cudo sto ljudi odlaze sa foruma... logicno je da se nekome nesto nece svidjeti ali svako sredjuje auto po svom ukusu i za svoje novce. svaki rad se popljuje i normalno je da ce vecina reci sta cu ja na ovom forumu kad me ponizavaju i zajebavaju... po meni to nije ok... puno ljudi je online na forumu ali slabo ko pise bas radi ovih razloga... svaka diskusija vodi u off i da nazovem "svadju"... a normalno je da ce svako dati svoje misljenje sta misli o datom autu..
sorry na ot..
lp
 
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Ovaj golf s pocetka iskreno je bio los, u medjuvremenu kad sam vidio da ga popravlja ostavio sam komentar, nije mi bilo do raspravljanja prije ;)

Mogu samo rec da ovaj ima dosta stvari koje su dobre i rekao sam da ne mora svaki golf biti isti, ali ovom golfu je sad sve pomijesano najbolje bi bilo da uradi sve na tvornicko nadam se da se zna ma sta mislim jer mu ne treba puno usisnik na haubi mi se ne svidja i prednji branik odudara s ostalim dijelovima body kita koji je tvornica ;)

Ostalo sasvim uredu felge i body kit unutrasnjost i drago mi je sto je maska tvornicka i sto nema lajsne bad look zelena boja ma masci i felgama je ok
 
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

sad ce admin da uleti i pobrise visak nista se vi ne brinite:) sto se mene tice ovaj golf ima dosta viska dijelova na sebi! Moze se golfic srediti i na extreme fazon, ali ne zna to svako, treba fino sve da ulegne da bude u liniji, a ne da kaci na njega sta stigne, i na kraju ispadne anti tuning!
 
N

nenad

RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Dosta OFF-a! Dosta uporedjivanja Noketovog Golfa sa ovim! Pa stvarno vise nema smisla sta radite, imate nesto jedni protiv drugih, rijesite to negdje drugo.

Sljedeci komentar koji ne bude vezan za OVOG GOLFA ce biti sankcionisan.
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

sad golf zadovoljava standarde...uglavnom je german :) doslo to i u bosnu - zemlju tunninga...

neka skine ovaj usisnik s haube (koji doduse daje 15ks)...
neka rub maske lakira u neku komercijalnu boju, spuca neke bbs rims i neka svi budu zadovoljni...

i mozda i najvaznije sve to zaokruziti lakiranjem auta, muka mi je od style auta s matiranom bojom :)
 
N

nenad

RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Golf je puuuno napredovao u odnosu na prvobitno stanje, ono je bilo skroz lose.
 
Početnik
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

M A R E X je napisao(la):
Jedna hg:

333h5k4.jpg

odlican! ;)

vjeruj da je i meni moj onakav bio dokurcio vise, jbt...
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

realno jedino na ovom auto sto valja su felge....ali to je moje misljenje....a ja sam niko i nista
 
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

moje misljenje je da sve valja osim bad looka , koji nije bas najbolji :D

al sve u svemu "cadvi" je drama :pP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top