Golf mk2 By Saleee - NEW <3 G60 TURBO

Golf mk2 By Saleee - NEW <3 G60 TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Uhh pregledo sam temu u pocetku mi se nije svidjao ni malo :icon_eek: , ali sada stvarno extra ;) ! Sta je sa G60 sta sada ide unutra neka prepravka ili skroz nova stvar :icon_question: ?
 
Član
Iće nazad G-ej al s drugom turbinom pošto je ona mjauknula,
a možda i neka crossflow glava i još par neki stavki al otom potom...:icon_smile:
 
Član
Kako sam odpocetka gledao slike, mislio sam koji fak, jbt, totalni promasaj, i listam ja dalje i vidim sve ljepse i bolje. :icon_smile: sve u svemu BIG lajk ! :cool: :cool:
I steta sto si maknuo usis na haubi, umjesto da budes drugaciji ! al evo eto moje misljenje je to, a ti se drzi svojh zelja, jer je naravno tvoj auto, tvoji novci i tvoje vreme provedeno na autu,a ne nas sa foruma, bez zamjerke, veliki respect ! ;)
 
Član
Jos uvijek je u rasulu il ti na klocevima je,al nebi trebao biti jos dugo tj.svi djelovi su spremni za sastavljanje msl jos da se ja nakanem da popakujem sve to al nema se volje trenutno...
 
Član
Aj da malo osvezim i ovu garazu cisto ono da ne ode u zaborav,
msl malo sam cirkusio cisto nako probao marexove dvaeske a i
malo sam saro po motornom prostoru :)

145512760193676653321171.jpg

577536468795289908553197.jpg

145023046912763320865290.jpg

139397845607914451350112.jpg
 
BHT Ovisnik
hahahahah felge mu leze kao da je netko u paintu crtao, prvi put vidim 20" na golfu
svaka cast na radovima,samo bih ja drugu boju kobinirao,vani hajde moze proc,al oko motora mi malo ne lezi
 
Legend
druze jel se sta rijesilo ?
a felge su ti bas odlicne , ne znam sta da kazem , mozda da su 22" bilo bi malo bolje :D :D :D
moramo se cuti oko brembo bremzi , preko zime bi odradio to
 
Član
Vise manje sve je gotovo msl ostala jos mapa al mi se neradi u SM-u nikako preskup mi je najvjerovatnije cu uzeti s ebay-a SNS il RS cip tako da ide opet na zimovanje nema potrebe da ga vozim...
A za bremze cu ti sibnuti PP ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top