Golf mk2 by Fuji - Komentari projekta

Golf mk2 by Fuji - Komentari projekta

Član
RE: Golf mk2 by Fuji

FujiLO je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
Au perverzije :icon_eek: Ne kontam ESP si prebacio iz pasata u dvicu??? Kako je to izvodivo??? Ovo kako izgleda samo školjka od dvice ostaje a na opremi će da pozavide i neka nova auta...Stvarno svaka čast ;)

pa da esp je od pasata ....znaci abs sa esp-om ugradjen senzor poprecnog i bocnog ubrzanja,senzor volana,CAN itd...inace radi perfektno kao na pasatu....:lol::123:

Svaka čast mogu samo zamisliti koliko je truda i živaca uloženo...PS daj još slika i podatka šta je urađeno a šta je u planu ;)
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

ArminM je napisao(la):
svaka cast, skidam kapu, prelijep golf.svidja mi se sto je ostao cisti german style, a svi radovi iznutra pocev od motora pa sve ostalo su do jaja, mogu mislit kolko je posla bilo sloziti ovako nesto, vala duzan si nam jos puno slika,kako god da okrenes:cool::cool:
Bice slike ukoliko sutra ...pa cilj mi je i bio da ostane cist geman style...a da ispod haube bude nesto ovako ...radjen je nekih 6 mesece samo sto se tice motora,abs-a klimatronica itd,neracunajuci prethodne radove:lol::lol:


darko13 je napisao(la):
FujiLO je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
Au perverzije :icon_eek: Ne kontam ESP si prebacio iz pasata u dvicu??? Kako je to izvodivo??? Ovo kako izgleda samo školjka od dvice ostaje a na opremi će da pozavide i neka nova auta...Stvarno svaka čast ;)

pa da esp je od pasata ....znaci abs sa esp-om ugradjen senzor poprecnog i bocnog ubrzanja,senzor volana,CAN itd...inace radi perfektno kao na pasatu....:lol::123:

Svaka čast mogu samo zamisliti koliko je truda i živaca uloženo...PS daj još slika i podatka šta je urađeno a šta je u planu ;)

sutra cu napisati sta je sve radjeno i sta imam u planu za sad ovoliko....;):smajli34:
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

auu respect do neba,..., ovo ne ide , ovo letiii
kakav je ovjes kocnice, pisi sve....i slika jos, enterijera exterijera itd...
nabac svega...jadan od najjacih golfova na forumu je tu ;)
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

AnDel je napisao(la):
auu respect do neba,..., ovo ne ide , ovo letiii
kakav je ovjes kocnice, pisi sve....i slika jos, enterijera exterijera itd...
nabac svega...jadan od najjacih golfova na forumu je tu ;)

pa tako nekako ...:) kocnice su od corada g60,trenutno su amortizeri i opruge apex sport a kupljene su i gewinde ....
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

prejeben golf majke mi...samo bolje su one prve fele bile :icon_rolleyes: :D svaka cast ;)
 
RE: Golf mk2 by Fuji

odlicannnnnnnnnnn :cool: drago mi je sto vidim ovog golfa na forumu da je predstavljen ;) upratio sam nekoliko slika slika sa fejsa i bilo je no coment :icon_eek::icon_eek::icon_eek: samo gledaj :icon_biggrin:

sve pohvale za motor :cool: a i ostalo sto se auta tice :icon_smile:


počasti nas sa slikama ;)
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

ubaci nam malo slika unutrasnjosti da parim oci,da vidim tablu i silne lampice :cool:,ostalo necu ni komentarisat ;)
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

Sahman_Turbe je napisao(la):
prejeben golf majke mi...samo bolje su one prve fele bile :icon_rolleyes: :D svaka cast ;)
imam i 17-ke ali nisu german style tako da ostaje samo da nabavim lipove za bbs i :123::123:
Dejan 16v je napisao(la):
Dobar, samo distancere jos da stavis,ako vec nisi!:cool:
nisam imam to u planu....;)
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

strasan posao, svaka cast.......;););)

@ostali, naravno da je izvodljivo prebaciti sve zivo, znate kako ide ona, "Pitanje nije koliko brzo hoces da ides, vec koliko si spreman da platis" ;) i koliko imas volje da se zajebavas sa sitnicama i detaljima
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

evo posto te svi hvale ja cu ti reci ovo:icon_evil:....
dzaba si te pare ulagao jer je to ipak golf dvojka :icon_rolleyes:...
e da je dizel bila bi nesto.....:D













malo se zaebavam:lol::lol::lol::lol::lol:
fuji, sve super slozeno, moje misljenje vec znas:icon_smile:
samo da je napokon vidim ispred moje garaze..srce ce mi biti veliko kao azija:icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

trizex je napisao(la):
strasan posao, svaka cast.......;););)

@ostali, naravno da je izvodljivo prebaciti sve zivo, znate kako ide ona, "Pitanje nije koliko brzo hoces da ides, vec koliko si spreman da platis" ;) i koliko imas volje da se zajebavas sa sitnicama i detaljima
e upravo tako i pored toga da sam u principu sve ja radio,tj nije bilo troskova majstora kostalo je puno....:lol:

pukim48 je napisao(la):
evo posto te svi hvale ja cu ti reci ovo:icon_evil:....
dzaba si te pare ulagao jer je to ipak golf dvojka :icon_rolleyes:...
e da je dizel bila bi nesto.....:D
malo se zaebavam:lol::lol::lol::lol::lol:
fuji, sve super slozeno, moje misljenje vec znas:icon_smile:
samo da je napokon vidim ispred moje garaze..srce ce mi biti veliko kao azija:icon_biggrin:

ma da to je ipak golf dvojka hahahhaha
pazi sta zelis da nebude to uskoro:afion::turbo:
 
Top