Golf mk2 2.0 16v-Komentari projekta

Golf mk2 2.0 16v-Komentari projekta

nadam se,i ne zelim ici u neke extremitete,jos ako bog da ove godine slozit GTI unutrasnjost,jos to fali i to je to.Da sve bude OEM i da lijepo izgleda i to je to.i nedaj boze kakve nesrece samo vozanje i uzivanje.
 
Član
...prvo da li dat' komentar ili bolje da sutim?predobar primjerak za sredjivanje, a zatim sledi dobar put sredjivanja! od mene pohvale za sve do sada :cool:

...jeste da sam preletio cjelu temu, mozda se je nesto i komentarisalo o ovome...
ali kad bi mogao iskopati sebi US stope, staviti masku sa znakom i zute migavce, mamio bi samo uzdahe...eventualno jos par stvarcica sa amera i taj auto bio bio. . .bez komentara ;)
 
A gle....i meni je svaki americki dio napet i volio bih staviti bilo sto,ali i sam znas da je nemoguce naci te dijelove,a i kad se nadju cijena je paprena....opet tko zna mozda sta i naleti....imam u kuci americke sidemakers,ali nema smisla stavljat ih bez stoplampi....

Dalje....rally masku sa znakom org. u dobrom stanju je ajme ajme tesko naci,ne znam kako je kod vas ali ovdje i u HR se pucaju cijene i do 200E za takvu masku....I ja bih rado sa znakom vjeruj mi....
mislio sam na ovu svoju pokusati ugraditi znak,ali opet kad malo bolje razmislim kostala me 100E pa nebih volio da je unistim....

Za sada imam jos dosta stvari koje su mi na prvom mijestu....poslije kad se auto skompletira onako kako sam ja zamislio lako je kupovati raritete i samo ih nizati na auto jedan za drugim;)

P.S. hvala na lijepim rijecima;)
 
Član
...ma naravno...meni je drago da si imao to u vidu...;)

samo guli, tesko da ces TI pogrijesiti i skrenut s ' puta!
 
Legend
nek te ubija :cool:
jednom se radi kako treba , kasnije samo uzivas u odrzavanju
jedva cekam da ovo vidim u novoj izvedbi na autu ;)
 
enesss je napisao(la):
nek te ubija :cool:
jednom se radi kako treba , kasnije samo uzivas u odrzavanju
jedva cekam da ovo vidim u novoj izvedbi na autu ;)

Jos malo...jos malo,ovaj put su stvarno dobile restauraciju kakvu su zasluzile.ne planiram ih tako skoro rastavljati....
danas cu baciti sprickit na unutarnje rubove,pobrusit pa obojati da bude sve kao novo.;)
 
Član
golf je predivan, a felgice ce sada da zaokruze cjelinu :icon_smile:

nadam se da cemo se vidjeti ove godine na nekom od skupova ;)

sad si me natjerao da raskopam svoju tricu :lol:
 
Član
Dobar projekat, po mom mišljenju su 14" previše male, iako si ga zakuco rub nije blizu gumi, BBS su bolje samo da su šire ili da su gume uže 185 45 npr jer je na 8J baš strečana. Ne bih reko da bi i sa 195/40 dobio željeni efekat da je guma strečana. Sretno u nastavku :cool:
 
Meni je ideano 8jX16" na golfa jer nemogu sire radi ET-a i distancera....
Sto se tice gume 195 40 je idealna guma za 8j...pogotovo toyo jer po meni ima najljepsi stretch.

2929u1l.jpg



Opet...svatko ima svoje...netko bi stavio 205 45:D
 
Član
Još se uvijek nemogu načuditi di si uspio iskopati duju u ovakvom stanju.

Predobrda baza, 90 posto posla si sa felgama na napravio. Sad imaš samo detalje za nabacit ;)
 
Top