Golf mk2 2.0 16v-Komentari projekta

Golf mk2 2.0 16v-Komentari projekta

Liga je napisao(la):
Ma drug... auto gori... malo mi maska izgleda nategnuto, al hajde da ne sitnicimo... :cool:

svaka cast drug... :cool:

Da maska je sva nategnuta...nikako da se natjeram da to rijesim...vjeruj mi vise bih volio opet napraviti swap motora nego upasavati ovu masku i farove jer je ovo stvarno Sizifov posao...;)
 
Legend
dzinn16v je napisao(la):
Da maska je sva nategnuta...nikako da se natjeram da to rijesim...vjeruj mi vise bih volio opet napraviti swap motora nego upasavati ovu masku i farove jer je ovo stvarno Sizifov posao...;)

A pricaj mi o tome... ;) al nista draze kad napravis nesto da valja... :cool:
 
Član
Ja bih da sam na tvom mjestu vratio nazad BBS i stavio orginalne štope od GTI-G60 puno bi bio ljepse
jer mu rally prednji dio izgleda fenomenalno :)
Uglavnom sve si odlično odradio .. Golf je za dobro pohvalit :)))
POzz
 
BBS-ice su u garazi mogu ih nabacit kad got pozelim...a sto se stopa tice jos sam u potrazi,zelim bas ocuvane,dodada sve koje sam nasao nisu zadovoljile moje kriterije:icon_smile:
 
Član
Golf je vrh, samo meni je daleko ljepsi na onim bbs 16kama i to bas ona dimenzija guma i bez daljnih zakucavanja.ali to je samo moj ukus ;)
 
GTI FAN je napisao(la):
Golf je vrh, samo meni je daleko ljepsi na onim bbs 16kama i to bas ona dimenzija guma i bez daljnih zakucavanja.ali to je samo moj ukus ;)

Stizu rubovi za bbs-ice za koji dan od 2" pa ce biti 8x16 ako bog da nadam se da cu ovu zimu uzeti 195 40 16 gume i to ce onda biti to sto se tice felgi;)
 
Top