Golf mk2 2.0 16v-Komentari projekta

Golf mk2 2.0 16v-Komentari projekta

Član
Je li hoćeš bbs-ice radi toga jer su simbol germana i vw- uopćenito ili što su ti furka:icon_question: nekako mi je previše tih felgi, čak i kod nas... znam da su jako skupe i dobre felge, ali nekako je isfurano. Pozz
 
Kupio sam BBS-ice prije nego auto...bbs je kultna felga zato nek se nadje...a i visak nije na odmet....mjenjat cemo malo jedne malo druge i tako pomalo:icon_smile:
 
Legend
ma auto je prelijep svaka cast, boja mi se pravo svidja, reci mi jeli ti onaj spojler na sajbi onaj sto se kaci ispod kedera,
bas mi se svidja, kod mene je onaj mali sto se zavrne na sajbu, rado bi nabavio sebi kao sto je kod tebe :icon_smile:
 
stefan je napisao(la):
ma auto je prelijep svaka cast, boja mi se pravo svidja, reci mi jeli ti onaj spojler na sajbi onaj sto se kaci ispod kedera,
bas mi se svidja, kod mene je onaj mali sto se zavrne na sajbu, rado bi nabavio sebi kao sto je kod tebe :icon_smile:

Da kaci se na sajbu...ali nije standardi...radio ga je votex za golfa 2 gti...
duplo je siri od gti-ovog standardnog
 
Legend
znam, ja sad imam gti standardni onaj sto se pricvrsti sarafima za sajbu, moracu takav nabaviti bas mi se svidja;)
 
stefan je napisao(la):
znam, ja sad imam gti standardni onaj sto se pricvrsti sarafima za sajbu, moracu takav nabaviti bas mi se svidja;)

Ima i gti standardni sto se kace na sajbu...ali ovaj je siri,lako ti je prepoznati
 
Legend
ima da bude fuj dobro druze
svaka cast , doslo je do promjene za moje gume ... kupcu je iskrslo nesto tako da su moje toyo 195 40 jos tu
 
Top