Golf mk2 1990 " german style "

Golf mk2 1990 " german style "

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma gdje ces ovo prodavati..ovo je steta prodati..ako ikako mozes ostavi ga..ovo jedan lijep primjerak i ovo je lijepo imati..
 
hvala svima na lijepim rjecima nadam se da ce mi poso dozvolit da dodjem u sarajevo odavno nisam vidio ekipu sa bht i iz gfc ipak smo se prije česćše druzili pozz svima pa se mozda vidimo :cool::cool:
 
Član
Što se style-a tiče nema nikakve potrebe da mijenja motor... a ako mu brzina ne igra ulogu, koji će mu...


P.S.
@dado
Tebe nisam mogao naći, sa golfom sam se ispričao dfino:D
 
nema veze vidimo se u sarajevu to mi je zadnji oprostajni event i druzenje sa bolidom jer mora u oglase ispalo mi nesto drugo vrijeme je promjena ipak sam ja osoba u mraku tj braku hehe:cool::cool:
 
dadao_style je napisao(la):
nema veze vidimo se u sarajevu to mi je zadnji oprostajni event i druzenje sa bolidom jer mora u oglase ispalo mi nesto drugo vrijeme je promjena ipak sam ja osoba u mraku tj braku hehe:cool::cool:

Koliko ce biti eurica?:icon_smile: PP
 
Legend
golf je pre pre predobar,jedan on naj boljih u BiH i na šire ..... svaka cast dado,steta sto ce ici
 
enesss je napisao(la):
golf je pre pre predobar,jedan on naj boljih u BiH i na šire ..... svaka cast dado,steta sto ce ici

hvala enese ma evo ija izbijam sve moguce i nemoguce nacine da auto ostane al problem je u tome sto imam jos jedno auto i dvije registracije je nemoguce a ovo mi je auto vise vikend auto nevozam ga svaki dan jer je nemoguce ovako nisko vozat se po gradu vise snjim idem na neke događaje i slicno...skontat cu vec nesto lijep pozz hvala na komplimentima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top