Golf mk2 1990 " german style "

Golf mk2 1990 " german style "

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dado govori ti Big brother:" Mijenjaj motor."

Ubaci nešto vrijedno takve "karoserije":icon_biggrin: Krajnje je vrijeme!!!
 
Član
sad kad mi zavrse auto potrudit cu se da napravim apoteku pod haubom, bas tako kako si ti rijesio, slikat cu pa da vidis da li sam uspio;)

auto je prespreman, svaka cast,odlican je
 
ZELA GTI je napisao(la):
Dado govori ti Big brother:" Mijenjaj motor."

Ubaci nešto vrijedno takve "karoserije":icon_biggrin: Krajnje je vrijeme!!!


da sam htio mjenjat motor nebih ulozio u njega ovo sve do sada svaki dio saraf i sve skninuto sa njega a da ne govorim djelove sve koji su naruceni preko jelic auto i sad je motor tip top sad sam iso u ka sa njim sve ok tako da je to gotova prica


ArminM je napisao(la):
sad kad mi zavrse auto potrudit cu se da napravim apoteku pod haubom, bas tako kako si ti rijesio, slikat cu pa da vidis da li sam uspio;)

auto je prespreman, svaka cast,odlican je

samo polako dio po dio i nema fule
 
Član
Hajde dođi obavezno u sarajevo da ga uživo vidim.......a golf je prefekcija posebo ove felge i stakla...pozzzz:cool:
 
Član
Tražio sam te u Karlovcu, ali te ne nađoh... ajde možda se vidimo u Sarajevu...

Samo riječi hvale za golfa i pedantnost ;)
 
bio sam u karlovcu petak subota nedelja nije mi jasno kako me nisi mogao nac auto je bilo tu stalno ili nisi mogao mene naci
 
Član
jedino sto bi ja jos uradio je neki drugi motor..ovo auto place za kakvim finim motor..al do tebe je sve..
a sto se tice ostalog tebi svaka cast..par puta sam te vidao po mostaru i nema se sta reci extra..sve je tamo gdje treba da bude..

svaka cast..;)
 
ma ja sam ti vise tip urenednosti i stayla nisam nikad patio za nekom brzinom ima mi stari novo auto kad zatrreba uzmem a uskoro ce auto na prodaju pa ce iduce nesto da bude jače i nece ic ispod 2004 god
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top