Golf mk2 1990 " german style "

Golf mk2 1990 " german style "

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdravw svima evo napokon otvorena i garaža za moje vozilo pa u idućih par rječi i slika možete vidjet o čemu se radi itd

Golf mk2 iz davne 1990 god.Auto je rađeno komplet slike govore vise od riječi :)






































AUTO JE U FAZI IZRADE dakle nije dovresno dosta djelova ceka na ugradnju itd pozz svima
 
BHT Ovisnik
najljepsi golf u mostaru i šire:cool: pazis ga ko malui bebicu,mootr odlican,to mi se svidilo,ne cuje se da radi:cool:
 
CoL3-99 je napisao(la):
najljepsi golf u mostaru i šire:cool: pazis ga ko malui bebicu,mootr odlican,to mi se svidilo,ne cuje se da radi:cool:


eto ga cole vratio sam ga u mat dosli orginal branici i njih sam u mat a one crna perla cuvam ako mi ovi dosade :) hvala na pohvala vidio si sve uzivo znas kako je kod mene
 
Član
Jedna od naj sređenijih dvica u Mostaru.Posebno mi se sviđa perla,sjaji se kao luda.Šta reći kolega,svaka čast;)
 
hvala svima na lijepim komentarima planova ima jos dosta al sad mi se blizi svadba ženimse tako da ce auto malo da sačeka a poslije ide sljedeće

zadnji most sa diskovima gti
prednji isto gti sa balans stangom i ventilirajuci diskovi
exenoni
kristalne maglenke
i šlag na kraju motor al neznam kad ni zakolko al bit ce jer moram mjenjat
zasad toliko ako sta bude novo rado javim pozz svima
 
Član
u na ono sam zaboravio, ali hebat ga, to su nam jedina dva primjerka u gradu extra, ja ne znam ista drugo da valja
 
Član
Taj motor jedva čekam,ovakav izgled zaslužuje jednu lijepu motorinu;)
Samo naprijed,bit će od jabuke:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top