Golf mk2 1.9TDI

Golf mk2 1.9TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Fiat no coment ko na njemu najbolje proso, najveca isptativost bila :D sta ti je rec masina :lol:

Zeleni je drama isao, samo sejtansko auto pa ajd vjecito neki baksuzluci s njim xD :D:D
 
adi187 je napisao(la):
Fiat no coment ko na njemu najbolje proso, najveca isptativost bila :D sta ti je rec masina :lol:

Zeleni je drama isao, samo sejtansko auto pa ajd vjecito neki baksuzluci s njim xD :D:D

u zelenom su bili samo motori baksuzni :lol::lol:
 
Član
dobro ti ovo druze radis i napredujes, kad ces u travnik da ovo zalijemo :D:D a nemoj se jadati na fiata sta je moj sve prezivio a eno jos se voza u sarajevu i nikad mu nista, redovno sam u kontaktu s covjekom koji ga je uzeo:D:D:D

ako budes isao ovamo najavi se pa da malo sjednemo ;);)
 
elmir je napisao(la):
dobro ti ovo druze radis i napredujes, kad ces u travnik da ovo zalijemo :D:D a nemoj se jadati na fiata sta je moj sve prezivio a eno jos se voza u sarajevu i nikad mu nista, redovno sam u kontaktu s covjekom koji ga je uzeo:D:D:D

ako budes isao ovamo najavi se pa da malo sjednemo ;);)

hvala;)

a jednom sam bio u Travniku, doso maksuz iz SA na cevape sa rodjacima :lol::lol:
 
Danas smo ja i Adi nesto "kemijali", moja ideja a majstorov rad :lol:
imag0109he.jpg

imag0108fx.jpg

imag0107v.jpg

imag0110x.jpg



probo sam postavit kompletne tapacirunge od mk3 na mk2 ali ima dosta prepravki, na 2-3 vrata pasu a ma 4-5 vrata bi se mogli prednji nekako postavit a zadnji nikako jer su dosta kraci u donjem dijelu... pa se odlucim za kombinaciju, donji dio sa ladicom za zvucnike od mk3 na tapacirung od mk2
moramo jos kupit poliester da se to polijepi, popune supljine .....
zasad je samo jedan od vozacevih vrata a bice kasnije i ostali
 
Član
Ajde i onako je dosadno nek se raducka ponesto :D
Ici ce poliester preko citavog spoja sa obje strane i preko ovog platna sto je stavljeno, dobro ce to izgledati kad se zavrsi,bolje od fabrickog :D

Dobra je ideja,malo je nerealno sprovesti u djelo al kad probas onda vidis da ide :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top