Golf mk2 1.9TDI

Golf mk2 1.9TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dobro su sjela, izgledaju "mesnatija" od onih starih sad samo tapacirunge riješit i to je to unutra :icon_biggrin:
 
zlajaaa je napisao(la):
Dobro su sjela, izgledaju "mesnatija" od onih starih sad samo tapacirunge riješit i to je to unutra :icon_biggrin:

bice nekad i tapacirunzi i onaj naslonjac ko u Adija, ovaj originalni ide na prodaju jer ne moze stat izmedju sjedista

ako neko ima komplet instalaciju za grijace u sjedistima od mk4 nek ponudi:D
 
Član
Hajde ba šta će ti naslonjač, nek ti adi osiječe kakve daskice pa poturi tu kod ručne :icon_biggrin:
 
Član
Dalo bi se i to napravit pa tapacirat kozom al puno posla kad kinezi vec imaju gotovo za male pare :D
 
imgp0627l.jpg

imgp0629y.jpg

imgp0628x.jpg

imgp0631m.jpg

imgp0625g.jpg

imgp0626t.jpg



nije vrijeme bas za dubinsko pranje unutrasnjosti ali i to ce doc na red dok malo ZVJEZDAV zazivi...
sljedeci update ce bit tapacirunzi, dok se malo novcano oporavim
 
Član
dobar ;)
imal gdje klip, kako ide?! idel' koliko bolje od zelenog, i onaj je isao za sve pare :icon_biggrin:
 
VW Diego je napisao(la):
dobar ;)
imal gdje klip, kako ide?! idel' koliko bolje od zelenog, i onaj je isao za sve pare :icon_biggrin:

ne mogu sam to snimit, mora neko bit u autu, a ima par clipova sa Ciljuga protiv Clio 1.4 16V 100ks, Audi 80 cc 1.8 8V 112ks, Jetta 2 1.8 8v 112ks...
uglavnom sam bio brzi na 400m

A ide bolje od ZELENOG
 
Član
Gledao sam onog zelenog davno na piku sviđao mi je se osim retrovizora i corrado i bravo su bili dobri vidi na sta si spao :D :D sredit ces ti i njeg aBd sretno dalje ;)
 
Benny_BMW je napisao(la):
Gledao sam onog zelenog davno na piku sviđao mi je se osim retrovizora i corrado i bravo su bili dobri vidi na sta si spao :D :D sredit ces ti i njeg aBd sretno dalje ;)

za zelenog sam se pokajo sto sam ga mijenjo, Corrado mi nije odgovaro za posla jer radim kao elektricar pa mi je muka da u njega trpam alat...
Fiat NO COMENT :lol:

a ovog sam poceo od 0 da radim, pa pomalo idemo
 
Član
Dobro je ovo leglo smao sve fino sklopi i imada gori dvica, malo tapacire sredi nabavi kakve u paru sve...pozzzz:cool:
 
bad_look je napisao(la):
Dobro je ovo leglo smao sve fino sklopi i imada gori dvica, malo tapacire sredi nabavi kakve u paru sve...pozzzz:cool:

ma bili su plavi i jedan sam sjebo :icon_mad:
dok se malo finansijski oporavim kupicu druge tapacirunge
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
VW Diego je napisao(la):
dobar ;)
imal gdje klip, kako ide?! idel' koliko bolje od zelenog, i onaj je isao za sve pare :icon_biggrin:

ne mogu sam to snimit, mora neko bit u autu, a ima par clipova sa Ciljuga protiv Clio 1.4 16V 100ks, Audi 80 cc 1.8 8V 112ks, Jetta 2 1.8 8v 112ks...
uglavnom sam bio brzi na 400m

A ide bolje od ZELENOG

Kad ćemo snimit više od 0-100, prošli put smo snimali 20km i ništa nije valjalo :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top