Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo napokon auto otisao kod elektricara :D blizi se kraj blizi se kraj vise mjesecnog rada i maltretiranja hehehheh DSC_4412.JPGDSC_4413.JPGDSC_4414.JPGDSC_4415.JPGDSC_4416.JPGDSC_4417.JPGDSC_4418.JPGDSC_4419.JPGDSC_4420.JPGDSC_4421.JPG
 
Član
bit ce to lijep primjerak dvojke,sta imas jos sve za napravit?
Imam komplet farbanje, presvuci unutrasnjost i skjlopiti unutrasnjost imam turbinu da prepravim na hibridnu da stavim vece dizne i mapu da uradim, muziku da slozim u gepek i gepek da presvucem i da stavim zadnji most od gti-a sa diskovima imam da zamjenim sve kedere oko vrata i krovne kedere da zamjenim prepravim sve prekidace u led bjelu... komplet auspuh da uradim :D ima jos mnogo ali sve u svemu smjesno je ostalo koliko je posla uradjeno :D
 
Član
da da pregledo sam topic od pocetka,fino ti to ide,jebena investicija ali vidi se kolko je ljubavi truda i novaca ulozeno,svaka cast samo naprijed
 
Član
da da pregledo sam topic od pocetka,fino ti to ide,jebena investicija ali vidi se kolko je ljubavi truda i novaca ulozeno,svaka cast samo naprijed
hvala hvala ma novac je najmanji problem kako stekas tako trosis vec eto od septembra radim ali je problem raditi na poslu raditi oko auta i sve stici naci djelove narucivati zezati se to je problem sto ne mozes fizicki ni psihicki da stignes sve jbga
 
Član
Aj nije to nista svedno je zima samo laganini,ja se uopste ne opterecujem
a u martu ce biti dve godine od kad sam ga odjavio i razbuco :D
 
Član
Eh evo i mene opet nakon male pauze :D... Mali Update mozda i veliki ocijenite... Dosle Gewinde Koni, zadnje navoj ne valja i dvije matice, prednje sve ok extra stanje.
Prvo ide rastavljanje
Drugo kod tokara napraviti nove navoje i napraviti dvije matice ( sreca navoj se lahko skida na zadnjim samo se jedan inbus odvrne i svuce se)...
Onda ide mozda na kromiranje da se sve 4 gewinde vrate u fabricko stanje
Evo slika kako su izgledale kad su dosle kod mene...
Zadnja slika kada sam poceo da ih rastavljam
I da nevjerovatno je i ne ponovljivo ovako slomiti navoje ja mislim da ovo ne moze svako ja sam se bas shebao kad sam vidio da je i ovo moguce....CAM00113.jpgCAM00114.jpgCAM00115.jpgCAM00116.jpgCAM00117.jpgCAM00118.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top