Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
prelijep golf svaka cast ;) da te pitam druze jesi rijesio onaj problem kad si ubacio motor sto nije htio prvi gas a onda hoce jesi ustanovio sta je i mene to muci isto :) sretno u daljim radovima
 
Član
prelijep golf svaka cast ;) da te pitam druze jesi rijesio onaj problem kad si ubacio motor sto nije htio prvi gas a onda hoce jesi ustanovio sta je i mene to muci isto :) sretno u daljim radovima
ne zna niko sta je drug moj je elektricar meni radi struju sebi je radio komplet sruju ubacivao isti motor i jos u par auta kaze nikad nije uspio rijesiti taj problem :D hvala bit ce on da valja samo da prodje ova zima vise
 
Član
Svaka cast na autu .
Jedna od ljepsih dvojki na sajt.
Bas je jedinstvena . Izdvaja se od grupe ostalih dvojki :)
 
Član
Ovako ljudi drustvo kolege sa foruma morao sam ovo da napisem jer krajnje sam sjeban zbog postupaka pojedinih kolega sa foruma nezz tacno o kome se radi al uglavnom sjecate se svi da sam trazio masku sa 4 kockasta fara ona ruzna maska i nasao je naravno i covjek nije htio da je proda ni mjenja ali u medjuvremenu neko od kolega sa foruma je uletio i Bukvalno mi oteo masku nezz ni ja koja mu je furka al eto da znate sto trazite ubuduce ne objavljujte javno jer ce vam automtski ukrasti ideje...

Fujjj Fujj Fujj
 
Član
Svaka cast na autu .
Jedna od ljepsih dvojki na sajt.
Bas je jedinstvena . Izdvaja se od grupe ostalih dvojki :)
hvala drug nije odavno bilo updatea al et auto je slozeno sto se tice mehanike i struje probao sam ga i odma su mi komsije zvale policiju :D hahahhahahhaha uglavnom prezadovoljan sam i ovako sa autom.... Slike nove idu u petak ili subotu... Planirao sam da odradim podnu izolaciju skinem turbinu i ocistim je i zamjenim dozer ventil i lagano ide na farbanje auto....
 
Član
Ma druže smao naprijed pusti ti ove napaćene tunere sa stolice za comp, smao ti radi naćemo mi tu masku opet i biće na tvom golfu...idemo dalje....moje mišljenje znaš...požuri da ga kompletiramo...pozzzz
 
Administrator
E pa to i jeste fazon. Sramota će ga možda biti izaći na skup, jer čitajući ovu temu svi će znati kako je došao do toga. Ali opet ipak, možda i neće ga biti sramota, jer svakakvi su ljudi danas.
 
Član
E pa to i jeste fazon. Sramota će ga možda biti izaći na skup, jer čitajući ovu temu svi će znati kako je došao do toga. Ali opet ipak, možda i neće ga biti sramota, jer svakakvi su ljudi danas.
Upravu si drug jbga svakavih ljudi ima al opet bit ce svega ako se pojavi negdje hahahha smjeha placa xD
 
Legend
kako god okrenes , ne moze biti jedna , puno ih je kakva je da je
koja tacno ti maska treba , mozda se ovdje moze naci .... stara zender 4 fara?
i radis odlican posao , nemoj se zamarati s tim , samo naprijed
 
Član
kako god okrenes , ne moze biti jedna , puno ih je kakva je da je
koja tacno ti maska treba , mozda se ovdje moze naci .... stara zender 4 fara?
i radis odlican posao , nemoj se zamarati s tim , samo naprijed
Nezz enesse jesi vidio kakvu sam masku trazio nije zender ima napisano negdje koja je maska jedva sam je nasao ima na piku samo jedna i to a tom autu sa kojeg je skinuta i prodata odnosno kupio je covjek preduhitrio me xD ali falilo je jedno staklo na faru jbga stavit cu sada obicne farove istaru masku pa kad naleti negdje mjenjat cemo ha ya nema druge hajde molim te javi mi se u inbox da se dogovorimo za one sarafe za bbs ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top